هتل جی دبلیو ماریوت دبی

حتما برای سفر به دبی نیازمند معرفی هتل های لوکس و ۵ ستاره می باشید پس نگران نباشید این سایت به معرفی یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره دبی می پردازد. هتل جی دبلیو ماریوت دبی یکی از بهترین و زیبا ترین هتل های دبی می باشد.

هتل جی دبلیو ماریوت دبی ، واقع در مرکز شهر دبی، اقامتی بی نظیر را به میهمانان خود ارائه می دهد ، امکانات این هتل که از هتل های ۵ ستاره دبی می باشد، شامل ۱۰ رستوران، ورزشگاه ، مرکز آب گرم و استخر واقع در پشت بام می باشد. تمام اتاق های بزرگ هتل، از سالن نشیمن، میز کار، تلویزیون با گیرنده ماهواره،حمام مرمری، حوله حمام، و لوازم شیک بهداشتی برخوردار می باشند.در صورت تمایل می توانید از اتاق های مرتبط به هم استفاده کنید.

غذاهای خوشمزه رستوران ممتاز JW Steak House متنوع و لذیذ هستند همچنین غذاهای ایتالیایی، آسیایی و محلی، در این رستوران سرو میشود . هتل جی دبلیو ماریوت دبی ، ۱۰ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی فاصله داشته و سرویس ترانسفر قابل تمجید آن، علاقه مندان را به مرکز خرید دبی و دیره منتقل می کنند، امکانات سرگرم کننده هتل از ورزشگاه کاملا مجهز، زمین های اسکواش و خدمات ماساژ تشکیل شده است.

مطالب مرتبط