هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

هتل جمیرا زعبیل سرای ،۵ ستاره ،رویایی و در جزیره مصنوعی پالم جمیرا ، که امروزه به یکی از مقاصد توریستی اصلی برای استراحت و استفاده از سواحل طلایی و آرام خلیج فارس در کنار دنیای مدرن دبی تبدیل شده قرار دارد. و با طراحی منحصر به فردش که آمیخته ای از معماری عربی ، عثمانی و غربی  است  در همسایگی هتل آتلانتیس واقع شده ،همچنین چشم انداز خیره کننده به خلیج فارس و امکانات وسیع ،جذابیت این هتل منحصر بفرد را ، بیش از پیش نمایان می سازد. هتل زعبیل سرای تا مراکز خرید دبی تنها بیست دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی ۴۵ دقیقه فاصله دارد.

هتل زعبیل سرای شامل انواع اتاقهای استاندارد،رویال و سوئیتها ی زیباست که درمجموع ۴۸۴ اتاق و سوئیت را تشکیل می دهد.متراژهای اتاق ها بسیار متنوع و با هر سلیقه وامکانات مالی سازگار است.هتل جمیرا زعبیل سرای دارای ۴۰۵ اتاق استاندارد پذیرایی از مهمان است که هراتاق چیدمان دلچسب وزیبایی با بهترین مبلمان و زیبا ترین چشم انداز از خلیج همیشه فارس را داراست. ۳۸ ویلا سوئیت منحصر به فرد و خیره کننده که به سبک عثمانی-عربی ساخته شده است همچنین دارای ۴۱ سوئیت منحصر به فرد و رویائی است که هر سوئیت دارای حمام سنتی به سبک عثمانی – ترکی می باشد. با اقامت در این سوئیت ها از چشم انداز خیره کننده اقیانوس مانند خلیج فارس لذت ببرید.

کلیه اتاقها دارای گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون واینترنت ، جکوزی می باشد و اتاقها هرروزبطور منظم توسط خدمه ی هتل نظافت ،پاکسازی وتجهیز می شوند.


هتل زعبیل سرای ،  دارای امکانات  بسیار متنوع و فضایی مجلل وخیره کننده سرشار از تحرک وسرزندگی است . استخرهای سرپوشیده و روباز بهمراه انواع ورزشهای ساحلی و آبی بهمراه برنامه های سرگرم کننده هتل تعطیلات فراموش نشدنی را برایتان به یادگار خواهد گذاشت.هتل زعبیل سرای همه ساله پذیرای تعداد زیادی گردشگر ومهمان توردبی ازسراسر جهان می باشد.

مطالب مرتبط