هتل حیات ریجنسی دبی

هتل حیات ریجنسی در منطقه heritage در شهر زیبای دبی واقع شده است . این هتل ۵ ستاره و لوکس به Palm Deira مشرف بوده و ۱۵ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد. هتل حیات ریجنسی از موقعیت جغرافیایی بسیارعالی برخوردار است طوری که تنها ۵ دقیقه تا بازار طلا فاصله دارد.

هتل حیات ریجنسی دارای اتاق هایی تمیز و راحت که مجهز به سیستم تهویه مطبوع ، تلویزیون ، یخچال ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق امانات ، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان ،اتاق و امکانات برای معلولین و میز کار می باشد. این هتل ۵ ستاره امکاناتی از قبیل رستوران گردان، زمین اختصاصی پاتیناژ و اتاق های مشرف به خلیج فارس را به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل ۵ رستوران دارد که از این میان رستوران Al Dawar، تنها رستوران گردان (چرخنده) شهر دبی به شمار می رود. تریا هتل حیات ریجنسی نیز، به سرو انواع نوشيدنی می پردازد و موسیقی زنده در تریا Carpenter ، به شکل بی نظیری برگزار می شوند. این هتل ۵ ستاره دبی در اکثر تورهای دبی در پکیج های تور دبی قرار دارد .

هتل حیات ریجنسی دبی


مرکز تناسب اندام هتل، دارای یک ورزشگاه مدرن، چند زمین تنیس و زمین گلف با ۹ گودال می باشد.همچنین مرکز Spa هتل حیات ریجنسی نیز خدمات متنوع ماساژ درمانی را به علاقه مندان ارائه می دهد.از جمله خدماتی که هتل در سفر به دبی داشته باشید ارئه می دهد می توان به خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات کفش و واکس ، بسته های نهار ، کرایه ماشین ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز و خدمات تهیه بلیط  اشاره کرد.هتل به ارائه امکانات زمین بازی ویژه کودکان و سرویس نگهداری از کودکان می پردازد.

مطالب مرتبط