هتل هالمارک دبی

هتل هالمارک ، هتلی ۴ ستاره  با چشم اندازی بی نظیر که در قلب منطقه تجاری دبی واقع شده  و در خیابان پر رفت و آمد و پر نشاط Al Rigga  قرار گرفته است. هتل هالمارک و هتل کاپتورن از جمله  هتل هایی هستند. که در آن شئونات اسلامی رعایت می شوند.
هتل از ۱۱۴ اتاق و سوئیت که هریک به زیبایی طراحی و تزئین شده، تشکیل شده است. میهمانان می توانند؛ به دلخواه خود یکی از اتاق  های لوکس وسنتی و یا سوئیت های بزرگ و مدرن را انتخاب کنند. تمامی اتاق ها، با سلیقه طراحی شده و با برخورداری از لوازم مدرن نوید بخش اقامتی آرام خواهند بود. میهمانان می توانند از استخر بام هتل، محوطه آفتاب، استخر مجزای کودکان و رستوران کنار آن بهره مند گردند.مرکز سلامت و تناسب اندام هتل، از ورزشگاه کاملا مجهز، سونا، اتاق بخار و خدمات متنوع ماساژ و درمان برخوردار می باشد. رستوران های متعددی در هتل موجود می باشند که هریک انواع خوراک های متنوع بین المللی را سرو می کنند. میهمانان می توانند در رستوران ویژه چینی، غذا میل کنند و یا از غذاهای سلف سرویس فراوان رستوران اصلی و شبانه روزی هتل بهره مند شوند. میهمانان مستحضر باشند که نوشیدنی های الکل دار، در هتل سرو نمی شوند.


گردشگران از اینکه هتل در مکانی مناسب و درمجاورت اماکن مشهور دیره از جمله آبنمای معروف دبی، بازار مینا، Heritage Village  و مراکز خرید متعدد قرار گرفته است خوشنود خواهند شد. هتل ، سرویس ترانسفر قابل تمجیدی را به ساحل Mamzar و مرکز شهر دیره تدارک دیده است. همچنین ازاین هتل تا فرودگاه با ماشین ، تنها ۱۰ دقیقه فاصله است.

مطالب مرتبط