گلدن اسکوئر دبی

هتل ۳ ستاره گلدن اسکوئر در مرکز شهر دبی قرار گرفته است هتل آپارتمان گلدن اسکوئر یک اقامت لوکس را ارائه می دهد. این هتل دارای ۵۵ اتاق می باشد که تمامی اتاق ها دارای تهویه مطبوع،تراس ،آشپزخانه مجهز ،تلویزیون ماهواره ای واینترنت رایگان هستند. این هتل در منطقه ی دیره در نزدیکی ناصره قرار دارد.تقریبا ۵ کیلومتر فاصله ی هتل از فرودگاه بین المللی دبی و ساحل جمیراست .

از جمله امکانات تفریحی و ورزشی هتل گلدن اسکوئر که برای سرگرمی عزیزان گردشگر در نظر گرفته شده است شامل : میز بیلیارد، سیبل دارت ، استخر روباز ۴ فصل مناسب کودکان و بزرگسالان و سالن بدنسازی مجهز می باشد . ترانسفر فرودگاهی و سرویس رفت و برگشت رایگان به مراکز خرید و منطقه ساحلی دبی ، پذیرش ۲۴ ساعته ، مرکز تجاری ، کرایه اتومبیل و قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان نیز زیر مجموعه خدمات رفاهی این هتل است . اما امکانات هتل به این جا محدود نشده و شامل فضایی روح بخش و لوکس است که از طراحی خاص در کنار بهترین کارکنان ، با کامل ترین سرویس ها بهره برده و دارای محیطی پاکیزه می باشد .

صبحانه در هتل گلدن اسکوئر به صورت بوفه سرو شده و رستوران هتل نیز با غذاهای محلی ، بین المللی ، دریایی و استیک ،  میزبان میهمانان برای صرف ناهار و شام می باشد . در کنار استخر پشت بام ، کافه و محلی مخصوص برای حمام آفتاب نیز در نظر گرفته شده است .

مطالب مرتبط