هتل فلورا گرند دبی

هتل فلورا گرند دبی يک هتل لوکس چهار ستاره است که در مکانی مناسب در مرکز منطقه پر رونق تجاری و تفريحی دبی قرار گرفته و با فرودگاه بين المللی دبی فقط ۱۰ دقيقه فاصله دارد؛ اين هتل در خيابان معروف الرقه ، جذابترين بخش شهر در تمام سال ، قرار دارد.اين هتل اتاقهای متنوعی را متناسب با سليقه ها و بودجه های مختلف ارائه می کند. ۲۰۰ اتاق مختلف از جمله عالی، اجرايی، دلوکس، متصل و سوئيت برای آسایش بی نظير برای انتخاب مسافران فراهم است.

مانسون، رستوران فعال هتل است که انواع غذاهای بين المللی را عرضه می کند. همچنين در کافی شاپ النخيل می توانيد از مجموعه لذيذ کلوچه ها، شيرينی های تازه، نوشيدنی ها و قهوه لذت ببريد. به ذهن و بدن خود در تشکيلات ورزشی و تفريحی هتل فلورا گرند دبی آرامش ببخشيد. اين تشکيلات شامل باشگاه ورزشی الريم، چشمه بزرگ آب گرم فلورا، استخر روباز و سالن بدنسازی است. مکان ممتاز ما در ديره دبی که از بالاترين سطوح پذيرايی و راحتی برخوردار است، هتل فلورا گرند را به بهترين انتخاب در دبی تبديل کرده است. هتل  فلورا مکانی مناسب برای برگزاری جلسات شما در دبی ، مجموعه بی نظيری از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.


پذيرايی ۲۴ ساعته، تهويه مطبوع، آسانسور، ثبت فوری ورود خروج ، اتاقها وامکانات ويژه ميهمانان معلول، بوفه خوراکی، اتاقهای دارای عايق صدا، پارک خودرو توسط پيشخدمت، پارکينگ سرپوشيده، تبادل ارز و اجاره اتومبيل از امکانات هتل فلورا گرند  می باشند.

مطالب مرتبط