هتل دبی مارین در دبی

هتل ۵ ستاره دبی مارین به صورت شبانه روزی وباخدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. این هتل دارای ۱۹۵ اتاق می باشد .

شيشه هاي دوجداره اتاق ها از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري مي کند بنابراین می توانید مطمئن باشید که در هتل دبی مارین اقامت خوشی خواهید داشت .

از امکانات تفریحی ان می توان به سونا – استخر روباز- ماساژ- مرکز آب گرم و سلامت و.. اشاره کرد.  یک صرافی نیز در هتل وجود دارد که اماده ارایه خدمات به شما مهمانان گرامی می باشد که می توان گفت بسیار معتبر است. از جمله تعداد زیاد هتل در دبی می توان به مواردی مثل  هتل آسیانا دبی یا هتل رادیسون بلو نیز اشاره کرد

هتل دبی مارین با داشتن فروشگاه هاي زیاد امکان خرید برای افراد تنوع دوست را فراهم آورده است . شما مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل دبی مارین استفاده کنيد. . یکی از امکانات خوب هتل دبی مارین وجود مکانی برای نگهداری و بازی کودکان است .

علاوه بر این ها در این مکان، یک اتاق حرفه ای و کاملا مجهز برای برگزاری سمینار های مختلف در هتل موجود می باشد. اوقات فراغت خود را نیز می توانید به گردش در باغ بپردازید و یا در فعالیت های ورزشی موجود در هتل شرکت کنید.

خوب است که یک روز قبل از پرواز در مورد ترانسفر فرودگاهی با هتل صحبت کنید. کارکنان مهربان و با دقت هتل، بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما مهمانان عزیز می باشند همچنین میهمانان می توانند از صرف غذاهای مختلف از جمله عربستان، لبنان، ایتالیایی و تایلندی در رستوران این هتل لذت ببرند.

 

هتل دبی مارین یک  ۱۰ دقیقه از برج خلیفه و ۱۲ کیلومتر از فرودگاه بین المللی دبی با ماشین فاصله دارد.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط