هتل دریم پالاس دبی

هتل دریم پالاس دبی ، در منطقه پر جنب و جوش دیره واقع و در موقعیتی مناسب نسبت به بهترین مراکز اداری و خرید شهر قرار گرفته است که اين مراکز همگی دارای پارکينگ ، سيستم های خنک کننده قوی، رستورانهاو کافی شاپ های متعدد می باشند. مراکز بزرگ تر از امکانات بيشتری برخوردارند، تمامی امکانات برای يک خريد لذت بخش در اين مراکز در نظر گرفته شده است.خیابان Al Rigga، برج ساعت مشهور دبی و بازار Al Reef تنها چند دقیقه با هتل فاصله دارند. هتل دریم پالاس مانند هتل صدف و هتل نیهال ، ۳ ستاره و از هتل های معروف و برگزیده دبی می باشد.

هتل دریم پالاس ، اتاق های بزرگی را به میهمان ارائه می دهد که همگی ازمبلمان راحت و امکانات مدرن برخودار می باشند همچنین اتاق های این هتل پاک ، بدون سیگارو مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. اینترنت بیسیم نیز، در تمام محوطه هتل، در دسترس می باشد. از جمله خدمات ارائه شده هتل دریم پالاس : خانه داری ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت را می توان نام برد.

میهمانان مي توانند در استخر بام هتل آبتنی کرده و از جکوزی، سونا  ورزشگاه بهره مند گردند. هتل دریم پالاس، دارای رستوران و کافی شاپ اختصاصی بوده و ۱۵ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. صدف عزیزی گفت:

    هتل دریم پالاس موقعیتش خوبه. امکاناتش خوبه.نظافت و پاکیزیگیش بد نیستو من از اقامت در این هتل راضی بودم.دوستان دقت کنند که به همون اندازه ای که هزینه میکنید توقع داشته باشید