هتل دلمون پالاس دبی

کسانی که قصد سفر به دبی و انتخاب هتل خوب و نزدیک به بازار و هم نزدیک به فرودگاه بین المللی دبی را دارند ما به آنها هتل دلمون پالاس دبی را پیشنهاد می کنیم.این هتل ۴ ستاره یکی بهترین هتل های دبی می باشد که روزانه به مسافران خدماتی مناسب می دهد.هتل DELMON PALACE Hotel  در نزدیکی مراکز خرید دبی قرار دارد و امکانات و تجهیزات مناسبی را برای استقاده به مسافران و گردشگران فراهم کرده است.

طراحی هتل دلمون پالاس دبی بسیار شیک می باشد همچنین اتاق های این هتل دارای فضا و دکوراسیون شیک و به روزی دارد که یکی از نکات خوب این هتل این می باشد که بالکن اختصاصی دارد که می شود شهر را دید به خوبی و فضای خوبی را برای تماشا فراهم کرده است.

بیشتر کسانی که به هتل دلمون پالاس دبی اقامت داشته اند نمره خوب به خدمات و امکانات این هتل داده اند ,امکانات این هتل:لویزیون ال سی دی ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار ، صندوق امانات ، دسترسی به اینترنت پر سرعت  ، سرویس اتو و سیستم تهویه مطبوع و همچنین نظافت این هتل که خیلی نمییز می باشد .

این هتل برای معلولین و کسانی که از ویلچر استفاده میکنند هم امکانات رفاهی فراهم کرده است که می توان در این هتل اقامت کنند.

استخر سر باز هم در این هتل برای کسانی که دوست دارند شنا کنند موجود می باشد که خاطره خوبی از این هتل داشته باشد.

نکته :غذاهای که در هتل دلمون پالاس که صرف میکنید به گفته خود هتل دار گوشت حلال پخته می شود.

آدرس هتل دلمون پالاس دبی:Al Rigga Road, Deira, Dubai, United Arab Emirates         

    

  

مطالب مرتبط