هتل کاپتورن دبی

هتل مدرن و ۴  ستاره کاپتورن ، در موقعیتی مناسب، در کنار بازار خرید دیره قرار گرفته و براحتی به منطقه تجاری دبی دسترسی دارد.در هتل کاپتورن شئونات اسلامی رعایت می شود ،از دیگر هتل های معروف این شهر به هتل کلاریج ، هتل ارکید ،و هتل جواهر گاردن اشاره کرد.

هتل کاپتورن از ۱۸۸ اتاق و سوئیت بزرگ و راحت برخوردار بوده که هریک به زیبایی آراسته و از بالکن خود به چشم اندازهای دوست داشتنی آبنمای دبی و شهر مشرف می باشند.۴ رستوران و آبمیوه سرا هر یک با سرو خوراکهای متنوع بین المللی و نوشیدنی از میهمانان پذیرایی می کنند. رستوران ایوانی Gazebo که خوراکهای عربی سرو می کند، به پخت خوراکهای فوق العاده در فضای آزاد معروف است.میهمانان مستحضر باشند، نوشیدنی های الکلی در این مکان سرو نمی شود.از امکانات رفاهی هتل می توان به استخر سرپوشیده، ایوان آفتاب گیر، مرکز کاملا مجهز بدنسازی ب علاوه سونا و حمام بخار اشاره کرد. باشگاه در زمان های مجزا پذیرای بانوان(از ساعت ۷ بامداد تا یک و نیم بعد ظهر) و آقایان (از ساعات ۲ تا ۷ بعد ظهر) می باشد ، هتل کاپتورن تنها ۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

این هتل دارای اتاق های لوکس و ضد صدا همچنین مجهز به تهویه مطبوع  و صندوق امانات می باشد. امکانات ورزشی که هتل کاپتورن ارائه می دهد بیلیارد، زمین گلف و سالن بدنسازی است.انتخاب هتل کاپتورن به عنوان محل اقامت حسن سلیقه شما را نشان می دهد.

مطالب مرتبط