هتل کامفورت این دبی‎

در دبی هتل های زیبا و بسیار عالی وجود دارد . هتل کامفورت این ، از جمله هتل های ۳ ستاره ای است که بسیار مجلل می باشد هتل کامفورت این ،در یکی از مناطق اصلی دبی به نام دیره و خیابان پر رفت و آمد الرقه طراحی وساخته شده است و دارا ی نمایی زیبا و شکیل وفضایی بسیار سر سبزو چشم اندازی عالی می باشد .  هتل کامفورت این ، جزو هتل های ممتاز در دبی می باشد. میهمانان میتوانند پیاده به بازار خرید Ghurair و ایستگاه مترو میدان وحدت بروند. از فرودگاه بین المللی دبی تا هتل ۵ کیلومتر فاصله می باشد .

 این هتل دارای امکانات ورزشی بسیار فراوان و بی نظیر می باشد .امکانات در حد یک هتل ۳ ستاره است و خدمات آن به نحو بسیار عالی به مهمانان ارائه می شود .معماری معاصر را در ساختمان هتل به کار برده اند . هتل کامفورت این دارای اتاق هایی با تمام امکانات با چشم اندازی بی نظیر و به ساحل بسیار زیبای دبی نزدیک می باشد .

 مراکز خرید ، مراکز توریستی ، مراکز تجاری ، و فرودگاه در محل های بسیار نزدیک به هتل کامفورت این ، در دیره دبی می باشند . هتل دارای فروشگاه ها ی بزرگ و مختلف می باشد و خرید را ضمن نگهداری از اطفال شما بسیار راحت وآسان کرده است .

خدمات خانه داری امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ،خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، فکس و کپی ، مرکز تجارت و خدمات تهیه بلیط در هتل کامفورت این ، وجود دارد . این هتل ۳ ستاره دارای رستوران بسیار عالی است که زبانزرد تمام افراد می باشد.

استخر وحمام آب گرم و سالن ماساژ در هتل کامفورت این ، وجود دارد که حمام وماساژ بسیار عالی آن بعد از یک روز کاری و خسته کننده بسیار می چسبد .در فضای سبز آن قدم بزنید و روی صندلی هایی که در زیر درختان قرار دارند استراحت کنید و استرس را از خود دور کنید وآرامش را به خود هدیه کنید .

مطالب مرتبط