هتل کلاریج دبی

هتل کلاریج ، در شهر دبی واقع شده است این هتل ۳ ستاره و مجلل دارای یک رستوران هندی می باشد. اتاق ها فرش شده ودارای دکوراسیون عالی با رنگ های متنوع وزیبا ومتناسب با هر سلیقه ای آماده شده است همچنین  به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با گیرنده ماهواره، اثاثیه مدرن، رادیو و مینی بار مجهز می باشند. برخی از اتاق ها نیز از بالکن و چشم انداز دیدنی شهر برخوردار می باشند.هتل غذاهای متعددی را تدارک دیده است برای مثال رستوران Al Kalaa، قلیان و خوراک لبنانی ارائه داده و رستوران محفل ۳، به اجرای شوها ونمایش های  بالیوودی و نواهای سنتی هندی می پردازد. همچنین هتل کلاریج کمتر از ۳۰۰ متر تا ایستگاه اتوبوس Murar Jadeed فاصله دارد.

ترانسفر رایگان روزانه به مراکز خرید و ساحل در اختیار میهمانان قرار دارد.ازجمله خدمات هتل کلاریج ، سرویس مستخدم ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، منوهای رژیمی وامکانات ورزشی مانند بیلیارد می توان نام برد. هتل کلاریج ۷ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

از دیگر امکاناتی که هتل کلاریج ارائه می دهد می توان به پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، اتاقهای پاک و بدون سیگار، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار مخصوص تنقلات و … اشاره کرد.

مطالب مرتبط