هتل سیتی استار دبی

هتل ۳ ستاره سیتی استار از جمله هتل های شیک و مجلل دبی می باشد همچنین از دیگر هتل های این شهر می توان هتل دلمون ، هتل روتانا رز ریحان بای و هتل جواهر گاردن را نام برد.

هتل سیتی استار دبی در چند قدمی مراکز عمده تجاری و اداری دبی واقع و امکاناتی را از قبیل اتاق و سوئیت های راحت، شیک و سرگرمی های شبانه بین المللی به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل سیتی استار ، ۱۰ دقیقه با فرودگاه بین الملل دوبی فاصله داشته و مسافرین می توانند با استفاده از سرویس ترانسفر قابل تمجید هتل عازم فرودگاه شوند.موقعیت مناسب هتل، دسترسی شما را به مکان های تاریخی شهر امکان پذیر می کند. به منظور رفاه حال مسافرین، کارکنان پذیرش، ۲۴ ساعته در دسترس می باشند. اتاق ها به طرز با شکوهی طراحی و تزئین شده و از استاندارد بالای رفاهی برخودار می باشند. علاوه بر این، اتاق ها به لوازم مدرن حمام و سیستم قفل الکترونیکی درها مجهز می باشند. صبحانه ای عالی هتل جزو هزینه اتاق به شمار می رود. شب خود را دریکی از ۴ تریا و باشگاه هتل سیتی استار، سپری کنید. رستوران و تریاهای متنوعی نیز، در مجاورت هتل موجود می باشند.

از جمله خدماتی که این هتل ارائه می دهد عبارتند از: خانه داری ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، کرایه ماشین ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، خدمات تهیه بلیط همچنین امکانات دیگری نظیر رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، اتاقهای پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق و انبار بار و چمدان می باشد که مسئولین این هتل زیبا در اختیار گردشگران و مهمانان شهر دبی قرار می دهند.

مطالب مرتبط