هتل کارلتون تاور دبی

هتل کارلتون تاور ، در موقعیتی مناسب در قلب شهر واقع و با اختصاص بهترین مکان به خود به آبنمای مشهور دبی مشرف است.این هتل ۴ ستاره در سال ۲۰۰۳ بازسازی شده ودارای ۱۵۹ اتاق می باشد که هر یک تمیز، راحت و به سادگی تزئین شده اند. میهمانان می توانند از چشم انداز خیره کننده اتاق نسبت به آبنما وشهر لذت برند. هتل کارلتون تاور ، از رستوران و تریاهای عالی برخوردار می باشد. بخصوص اینکه علاقه مندان می توانند از تفریحات زنده و شو های عربی که در رستوران لبنانی برگزار می شود و خوراک روسی عالی و موسیقی زنده رستوران Russian Club لذت ببرند. امکانات هتل عبارتند از: بار، فروشگاه، کافه، آسانسور، سالن کنفرانس مدرن  و صرافی. مهمانان می‏‌توانند از غذاهای هندی در رستوران دعوت (Dawaat)، غذاهای بین‌المللی در رستوران لا ‏مارگاریت (La Marguerite)، غذاهای ایرانی در رستوران زمرد (Al Zumorrod)وانواع میان‌وعده و غذاهای سبک در کافه دو کریک (Cafe de Creek) لذت ببرند همچنین رستوران اصلی این هتل ۴ ستاره انواع خوراکهای بین المللی را سرو می کند.  گردشگران از وجود سرویس روتین هتل به ساحل مي توانند استفاده ببرند .

خدمات خشک‌‏شویی و سرو غذا در اتاق نیز انجام می‏‌شود و برای مهمانانی که با اتومبیل سفر کرده‌‏اند پارکینگ در نظر گرفته شده است.گردشگران می توانند در استخر روباز به آبتنی پرداخته و از مرکز تناسب اندام همراه با سونا و اتاق بخار استفاده کنند.

هتل کارلتون تاور ، در موقعیت مرکزی نسبت به نواحی اداری، بانکی و همچنین اکثر مراکز خرید شهر واقع شده است. فرودگاه بین المللی دبی، ۱۰ دقیقه با ماشین، تا هتل فاصله دارد .

مطالب مرتبط