هتل ابجر دبی

 هتل ابجردبی در فاصله ۳ کیلومتری ابوهیل و در منطقه هور العنض واقع شده است. فاصله این هتل از ایستگاه مترو ابوهیل در حدود چند قدم است. تمامی اتاق های مطبوع  هتل ابجر با دکوری شاد و مدرن و تجهیزاتی نظیر تلویزیون و سرویس بهداشتی در خدمت میهمانان خود می باشند. تمام نقاط این هتل ۴ ستاره مجهز به وای فای است.میهمانان می توانند از بوفه صبحانه و غذاهای لذیذ رستوران این هتل لذت ببرند. فرودگاه بین المللی دبی در فاصله ۵ دقیقه ای هتل ابجر قرار دارد.فاصله بسیار کم بین این هتل و ابو اسلام یکی از ویژگی های است که اغلب توریست ها به عنوان یک مزیت برای این هتل عنوان می کنند.همچنین هتل ابجر در نزدیکی مترو ابوتگرگ واقع شده است.

بعضی از افراد شنا کردن در فضای باز را ترجیح میدهند هتل این امکان را برای چنین افرادی فراهم کرده است تا در فضای باز از شنا کردن لذت ببرند .اگر قصد رفتن به خرید دارید می توانید از ۴ مرکز خرید دبی که پر ازدحام اند شروع کنید.  مجهز بودن به تراس آفتاب یکی از ویژگی های یک هتل خوب است که خوشبختانه هتل ابجر دارای این ویژگی است.

هتل ابجر ارائه دهنده خدماتی همچون سرویس روم یا همان خدمات اتاق به همراه لوازم آرایشی موجود در حمام (رایگان) به اضافه خدمات رفاهی که شامل رستوران های عالی،کافه ۲۴ساعته و سالن بدنسازی است. این هتل برای یک کودک زیر ۱۱ سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر ۴ سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است. سفرفوق العاده ای به همراه اقامتی آرام در هتل ابجر برای شما آرزومندیم.

مطالب مرتبط