هتل دی رجنت بیجینگ پکن

لوکس ترین هتل های پکن چین

اگر به پکن سفر نمودید مطمئناً یکی از گزینه های اقامتی شما هتل دی رجنت بیجینگ پکن (The Regent Beijing ) می باشد چرا که این هتل با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد.

تمام ۵۰۰ اتاق هتل دی رجنت بیجینگ پکن تمیز و راحت می باشند و کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی هستند .

لوکس ترین هتل های پکن چین

امکانات رفاهی هتل دی رجنت بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد و مرکز بدنسازی هتل برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی تدارک دیده شده است .

لوکس ترین هتل های پکن چین

موقعیت عالی هتل دی رجنت بیجینگ پکن ، دسترسی به اماکن توریستی پکن را آسان ساخته و هتل با ارائه خدمات تورها برنامه گردش در اختیار مهمانان قرار می دهد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

لوکس ترین هتل های پکن چین

حتی می توانید در فروشگاه هاي متعدد هتل تمامی خرید های خود را انجام دهید و یا در کتابخانه هتل دی رجنت بیجینگ پکن به مطالعه بپردازید . ارائه خدمات نگهداری از اطفال می تواند در زمانیکه از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده می کنید به شما کمک کند .

لوکس ترین هتل های پکن چین

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

لوکس ترین هتل های پکن چین

از دیگر امکانات و خدمات هتل دی رجنت بیجینگ پکن می توان به اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه- صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – امکانات اتاق VIP – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار و کتابخانه می باشد .

مطالب مرتبط