هتل دیزنی لند هنگ کنگ،چین

هتل دیزنی لند در جزیره لانتاو در هنگ کنگ ، چین واقع شده است.

موقعیت مکانی هتل:

شما با ماندن در هتل دیزنی لند هنگ کنگ از در خروجی هتل درست روبروی دیسکاوری گلف کلاب قرار گرفته اید.این هتل با نمره ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص داده و از امکانات لوکس و مدرنی برخوردار است.(این هتل کنار پل کاپ شوی مون قرار گرفته است).

اتاق های هتل دیزنی لند:

این هتل دارای ۴۰۰ اتاق است موقعی که شما در اتاق های این هتل به استراحت میپردازید احساس در خونه بودن را میکنید.در اتاق های این هتل یخچال و یک تلوزیون ال سی دی نیز وجود دارد.همچنین یک اینترنت پر سرعت وای فای(که باید آن را شارژ کنید #پولی!) وجود دارد.سرویس بهداشتی/ حمام شخصی نیز در اتاقتان وجود دارد و در  حمام یک مو خشک نیز موجود است.و در کنار تخت شما یک تلفن با خط مستقیم و هر روز روزنامه های جدید میبینید.

امکانات هتل دیزنی لند هنگ کنگ :

کلاب سلامتی،استخر سرباز،فیتنس سرا،اینترنت پرسرعت وای فای(پولی) و کسانی در این هتل هستند تا از بچه های شما مراقبت کنند.شما میتوانید به راحتی یک روز کامل را در پارک شاتل به سر ببرید.

سرویس غذاخوری هتل دیزنی لند هنگ کنگ:

در این هتل یک رستوران نیز وجود دارد تا شما بتوانید غذای موردعلاقه خود را سفارش دهید همچنین در این رستوران میتوانید نوشیدنی مورد علاقه خود/کافه را سفارش دهید.این رستوران به صورت ۲۴ ساعته باز است.

بیزینس سنتر هتل:

سرویس های بیزنیس به صورت ۲۴ ساعته است که شامل،تاکسی درون شهری،خشک شویی و شستشوی لباس های شما.ایا در هنگ کنگ برنامه ای دارید؟این هتل سالن های کنفرانس و میتینگ روم به وسعت زیادی را داراست.

حال برای شما چند عکس از این هتل به اشتراک خواهم گذاشت.

نمای بیرونی هتل در شب نمای بیرونی هتل در روز اتاق های هتل دیزنی لند اتاق های هتل دیزنی لند استخر سرباز هتل دیزنی لند سالن نشیمن هتل لابی هتل سالن غذاخوری هتل دیزنی لند

مطالب مرتبط