هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ

پكن يا بیجینگ پایتخت پرجمعیت ترین كشور دنیا، مركز جمهوري خلق چين و يكي از شهرهاي مشهور و كهن دنيا مي باشد كه داراي قدمتي سه هزار ساله است. هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ یکی از هتل های معروف این شهر است که بسیار دیدنی است.

 

هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ در منطقه aiyanggongT، و تنها در فاصله یک کیلومتری مرکز بین المللی نمایشگاه های شهر پکن قرار گرفته است. مناظر و چشم اندازهاي زيباي شهر پكن دارا بودن آب و هواي اقليمي گرم و نيمه مرطوب برخورداري از هر چهار فصل به صورت واضح و مشخص و سرشار از محصولات متنوع و گوناگون كه از ويژگي هاي بارز اين شهر مي باشد.


هتل اقامتی را به همراه ۴ رستوران، یک استخر سرپوشیده، زمین تنیس و پارکینگ رایگان به میهمانان ارائه میدهد ، اتاق ها مدرن بوده و به حمام با دیوار شیشه ای، تلویزیون LCD و ماهواره ای، مینی بار، لوازم اتو، چای و قهوه ساز مجهز میباشند، میهمانان میتوانند در مرکز آب گرم، ماساژهای آرامش بخش دریافت نموده و یا تمرینات ورزشی روزانه خود را در سالن بدنسازی هتل از سرگیرند.

 

رستوران های هتل با سرو خوراکهای متنوع یوآنی، غربی، چینی، ایتالیایی و دریایی از میهمانان پذیرایی میکنند. سالن استراحت پیانو و تریای هتل نیز انواع نوشیدنی را ارائه می دهند. از جمله خدمات وامکاناتی که این هتل ارائه می دهد،فکس وکپی ،گاوصندوق،آسانسور ،سیستم تهویه هوا، خدمات کفش و واکس ، امکانات جلسه و ضیافت ،ا فروشگاه هدایا و سوغات ، اتاق و امکانات برای معلولین، است.

هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ ۲۰۰ متر تا ایستگاه قطار درون شهری Guangximen و ۲۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی پکن فاصله دارد.هتل هیلتون بیجینگ و هتل گوانگجو زلانگ از دیگر هتل های معروف شهر پکن می باشد.

مطالب مرتبط