هتل آزادی خزر (هایت سابق) چالوس

هتل پنج ستاره پارسیان آزادی خزر(هتل هایت سابق)

هتل پنج ستاره پارسیان آزادی خزر(هتل هایت سابق) در همسایگی جنگلهای سرسبز شمالی و دریای آبی خزر واقع شده و به طوریکه شما از پنجره ی هتل می توانید مناظر بی نظیر ی را ببینید که در نوع خود منحصربه فرد است.همچنین آرامشی را تجربه کنید که شاید در هیچ کجای دیگر ان را تجربه نکرده باشید .

نقد و بررسی این هتل از زبان مسافری که در این هتل اقامت داسته است :

روزبه اسکویی که در این هتل اقامت داشته ، گفته است که این هتل دارای امکانات اقامتی بسیار خوب و مناسب و همچنین دارای امکاناتی بسیار خوب برای استراحت و تفریح و گذراندن اوقات خود با خانواده است .

من بسیار زیاد از منظره ی زیبای این هتل به دلیل نزدیک بودن به دریا لذت بردم و در آخر ، من شما را به اقامت در این هتل دعوت می کنم تا خودتان به آنجا بروید و از امکاناتش استفاده کنید و لذت ببرید .

این هتل کم نظیر یکی از منحصر به فرد ترین هتل ها در ایران از نظر موقعیت است زیرا شما هر موقع از سال که بخواهید به آنجا بروید قطعا لذت خواهید برد و محدودیتی نخواهید داشت ولی بهترین فصل برای رفتن به آن منطقه و استفاده از امکانات این هتل در اردیبهشت ، مهر و شهریور ماه است .یکی از مزایای دیگر این هتل که باعث خاص بودن این هتل می شود این است که قیمت آن بسیار مناسب و ارزان نسبت به امکانت و ویژگی های آن است .

این هتل دارای اطاق های ۱ ، ۲ و ۳ تخته خوابه است .همچنین سوئیت های کوچک تا برزگ دارد و می توان اقامتی راحت را در آن تجربه کرد . از امکانات مهم این هتل می توان ه موارد زیر اشاره کرد :

رستوران : این هتل داری رستورانی با غذاهای بسیار متنوع و مجهز است .

پارکینگ : شما می توانید از پارکینگ بزرگ این هتل به رایگان استفاده کنید .

فروشگاه و غرفه :یکی دیگر از ویژگی های خاص این هتل ،فروشگاه خوب و مجهز آن است .

سالن ورزشی :یک سالن ورزشی خوب و مجهز نیز در انتظار شما است .

نماز خانه :نماز خانه ای بزرگ و زیبا برای انجام مناجات و کار های دینی

کافی شاپ :کافی شاپی زیبا و شیک با محیطی عالی برای مشتریان این هتل

ماهواره

لابی خوب و مجهز

سرویس فرنگی و ایرانی و امکانات بسیار دیگر …..

از دیگر مزایای دیگر این هتل که بسیار پر اهمیت است ، نزدیکی این هتل به مراکز خرید ، ساحل ،دریا ، فروشگاه ها ، مراکز تفریحی و ……است.

 

 

آدرس : استان مازندران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود ، هتل آزادی خزر – هایت سابق مازندران

تلفن : ۱۰- ۸۸۰۱ ۵۲۱۸ -۰۱۱
پذیرش : ۸۸۱۳ ۵۲۱۸ -۰۱۱
فاكس : ۸۷۵۶- ۵۲۱۸۸۷۵۳-۰۱۱
صندوق پستي : ۱۳۱۱۱ / ۴۶۶۳۱

مطالب مرتبط