بهترین مراکز خرید ارزان در بانکوک

 

یکی از شهرهای بسیار خوب برای خرید شما گردشگران,بانکوک می باشد.زیرا شهر بانکوک یکی از بهترین شهرهای دنیا برای خرید است.بهترین خرید ها و ارزان ترین محصولات برای خرید و سوغاتی در بانکوک می توانید در اوت لت استورها خریداری کنید.(اوت لت (outlet) به معنای حراجی می باشد)

شما می توانید در اوت لت استورها اجناسی را با قیمت های باورنکردنی بیاید.اجناس مارکی که  کمی قدیمی شده‌اند و به اصطلاح مد روز محسوب نمی‌شوند، با قیمت‌هایی وسوسه‌انگیز و استثنایی خریداری کرد.اگر شما به دنبال تخفیف بسیار برای خرید اجناس هستید بهترین مرکز خرید برای شما اوت لت‌های بانکوک می باشد.

وقتی شما قصد سفر به تایلند دارید,حتما خرید خود را از اوت لت های معروف بانکوک انجام دهید زیرا به صرفه تر می باشد ,فقط توجه داشته باشید که برچسب‌های سایز پوشاک که اعداد درج‌شده روی آن‌ها با استاندارهای بین‌المللی همخوانی ندارند.

فروشگاه اوت لت بانکوک

 

 

اگر به دنبال فروشگاهی هستید که برندهای زیادی برای فروش دارد,بهترین فروشگاه اوت لت بانکوک می باشد که بیشتر از ۵۰۰ برند مختلف در این فروشگاه دارای نمایندگی فعال هستند. فروشگاه اوت لت بانکوک بخشی از بزرگترین خرده فروش تایلند است که در تمام تایلند بیش از ۲۰ مجتمع خرید و فروشگاه دارد.

آدرس فروشگاه اوت لوت بانکوک:جاده‌ی سایلوم و در نزدیکی ایستگاه قطار هوایی,شما می توانید تنها با ۵ دقیقه پیاده‌روی، بعد از ایستگاه به اوت لت برسید .ساعت کاری این مرکز خرید همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۰  است.

فروشگاه اوت لت کارخانه Levi’s

 

اگر به دنبال خرید محصولات جین هستید به فروشگاه اوت لت کارخانه Levi’s بروید.این فروشگاه شلوار‌های جین,ژاکت، پیراهن و تیشرت‌های اصلی جین را تا ۶۰ درصد تخفیف برای مشتریان ارائه می دهند.

 

آدرس فروشگاه اوت لت کارخانه Levi’s:شما اگر قصد خرید از این فروشگاه دارید باید از خروجی هر ۳ ایستگاه Bang Chak قطار هوایی بانکوک بیرون بیاید و در امتداد Sukhumvit پنج دقیقه تا علامت قرمز اوتلت کارخانه Levi’s پیاده‌روی کنید.ساعت کاری این فروشگاه از دوشنبه تا پنجشنبه در ساعات ۸ تا ۲۱ می باشد.

فروشگاه جی آر ای

 

فروشگاه جی آر ای دارای فروش برند های معروفی چون ناین وست، شنل، دیور و کارن میلن است که در طبقه‌ی اول مرکز خرید Emporium بانکوک قرار دارد.برای دسترسی به این فروشگاه شما باید از طریق ایستگاه Phrom Pong قطار هوایی بانکوک می‌توانید در ساعت ۹ تا ۲۱ مراجعه کنید.

اوت لت کارخانه جیم تامسون (Jim Thompson)

 

 

اگر به دنبال محصولات ابریشمی هستید باید به اوت لت کارخانه جیم تامسون سری بزنید.این فروشگاه پنج طبقه دارد که سه طبقه مختص به پارچه‌های کتانی و ابریشمی که به صورت متری عرضه می‌شوند، یک طبقه مربوط به مبلمان منزل مانند بالش‌ها، رومیزی‌ها و پرده‌ها است و محبوب‌ترین و پرطرفدارترین طبقه به لوازم جانبی اختصاص دارد که می‌توانید در آن‌جا عروسک‌های ابریشمی برای بچه‌ها، کروات‌های شیک، لباس و فریم‌های عکس خریداری کنید.

 

 

ادرس اوت لت کارخانه جیم تامسون:شما باید از طریق قطار هوایی بانکوک (BTS) به ایستگاه Bang Chak بروید,سپس از خروجی ۵ بیرون بیاید به خیابان Sukhumvit Soi 93 می‌رسید که بعد از پنج دقیقه پیاده‌روی به فروشگاه می رسید.این فروشگاه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۸ باز است.

مطالب مرتبط