هتل ناسا وگاس بانکوک

یکی از هتل هایی که بیشتر مد نظر تور بانکوک می باشد و اغلب اوقات زودتر نسبت به تورهای دیگر انتخاب می شود تور بانکوک با انتخاب هتل ناسا وگاس می باشد.این هتل سه ستاره بانکوک از فرودگاه ۱۶ کیلومتر و از مرکز خرید The Nine تنها ۳ کیلومتر و همچنین تا ایستگاه مترو کمتر از ۵۰۰ متر فاصله دارد.پس یکی از دلایل و مزیت های خوب هتل ناسا وگاس بانکوک موقعیت مکانی خوب و عالی آن می باشد.

یکی از ارزان ترین هتل های بانکوک برای رزرو ,هتل ناسا وگاس می باشد.این هتل تا مرکز شهر حدود ۱۳ کیلومتر فاصله و تا مرکز خرید Siam Paragon یازده دقیقه فاصله دارد.

هتل ناسا وگاس بانکوک دارای ۲۴۶ اتاق می باشد که درجه و امکانات آنها با هم متفاوت می باشد.شما می توانید هر یک از اتاق ها را برای خود رزرو کنید:

۱- اتاق جونیور  ۲- اتاق دلوکس  ۳- اتاق سوپر دلوکس  ۴- جونیور دلوکس پرمیوم  ۵- سوئیت سوپر دلوکس پرمیوم

۶- اتاق اجرایی دلوکس ۷- اتاق اجرایی سوپر دلوکس  ۸- سوئیت گرند رویال مجهز  ۹-اتاق سوپریور

هر یک از این اتاق ها دارای امکانات خاص می باشند که بستگی به انتخاب شما دارد,اما امکانات عمومی آنها تلویزیون و حمام خصوصی با وان تجهیز می باشند و از نکات منفی اتاق ها کوچک بودن آنها و اینترنت ضعیف که رایگان هم نمی باشد را می توان گفت از نکات منفی هتل برای مهمانان می باشد.

امکانات و خدمات رفاهی و سرگرمی هتل برای مهمانان که در نظر گرفته اند :

۱- باشگاه بدن سازی  ۲- بیلیارد  ۳- اتاق بازی  ۴- کافی نت  ۵- اتاق جلسات

رستوران هتل دارای بوفه متنوع و داشتن انواع غذاها و نوشیدنی ها که می توانید برای سرو کردن در لابی و همچنین در رستوران هتل میل کنید.

قوانین هتل:

ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع و هزینه اقامت برای کودکان بالای ۱۲ سال همانند بزرگسالان در نظر گرفته می شود.

مطالب مرتبط