هتل هنسار بانکوک،مالزی

موقعیت مکانی هتل:

شما با ماندن در هتل هنسار،درست در قلب بانکوک اقامت کرده اید. و فقط با چند دقیقه پیاده روی میتوانید به پلیس مرکزی و بیمارستان(برای رفع نیازهایتان)برسید.این هتل ۵ ستاره با امکانات لوکس و زیبا و مدرنی که به مهمانان عزیز ارائه میدهد تمامی تلاش خود را کرده که مشتری را راضی نگه دارد.همچنین بازار اراوان نیز نزدیک این هتل است.

موقعیت اتاق های این هتل:

این هتل بیش از ۶۰ اتاق دارد(دقیقا ۶۲).شما میتوانید با ماندن در این هتل احساس در خانه بودن را بکنید.از جمله امکاناتی که دارد میتوان به یخچال و میز آی پد نیز اشاره کرد.تخت های راحت.تلوزیون فلات همراه با ماهواره تا شما را سرگرم کند و برنامه موردنظر خود را بتوانید ببینید.شما در این هتل ،همچنین در اتاقتان میتوانید به صورت رایگان از اینترنت  پرسرعت که به دو صورت کابلی و وایرلس اهدا میشود استفاده کنید.سرویس بهداشتی های شخصی که شامل حمام و دستشویی میشوند.

امکانات رفاهی و تفریحی این هتل:

شما میتوانید با چنین امکاناتی به ریلکس کامل خود دست پیدا کنید که شامل اینها میشود.ماساژ دهی،پیدا کردن نقاط ضعف شما توسط دستگاه،استخر سرباز و فیتنس سنتر.همچنین شما میتوانید به اینترنت وصل شوید و ماهواره ببینید و کار دلخواهتان را انجام دهید.

سرویس غذاخوری هتل:

در این هتل دو رستوران و کافه شاپ وجود دارد.درست در کنار اتاق شما!این سرویس غذاخوری به صورت ۲۴ ساعته میباشد همچنین شما میتوانید بروید و غذای موردعلاقه/نوشیدنی موردعلاقه خود را سفارش داده و انجا میل کنید یا اینکه میتوانید سفارش داده تا ان را به اتاقتان بیاورند و انجا میل کنید.

بیزینس سنتر هنل:

بیزینس سنتر هتل به صورت ۲۴ ساعته است شما میتوانید ماشین تاکسی یا یک لیموزین را کرایه کنید.شستن لباس،خشکشویی هم جزو بیزینس سنتر هتل به حساب می آیند.همچنین این هتل روم های کنفرانس و میتینگ نیز دارد.

و هم اکنون برای شما چند عکس از این هتل به اشتراک خواهم گذاشت.

سرویس غذاخوری هتل سرویس غذاخوری هتل فیتنس سنتر هتل میزکار “ای پاد” سالن نشیمن نمای بیرونی هتل استخر سرباز اتاق های هتل اتاق های هتل سرویس بهداشتی هتل

___________________

همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت ما از دیگر هتل های بانکوک نیز دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط