هتل آتیلار۱و۲ بندرعباس

 هتل آتیلار۱و۲  ،یکی از هتل های ۴ ستاره در بندرعباس می باشد .این هتل زیبا در خیابان امام خمینی واقع در میدان ۱۷ شهریور و در کوچه اداره پست قرار گرفته است. فاصله تا فرودگاه بندر عباس تنها ۲۰دقيقه با ماشين می باشد.

هتل شماره یک آتیلار:

در سیزده طبقه با امکانات و تجهیزات روز منطبق شده و در قلب شهر بندرعباس بعنوان مرتفع ترین سازه شهر محسوب می شود . دارای ۹۸ اتاق سینگل ،توئین و تریپل و سوئیت ویژه در بالاترین طبقه با چشم اندازی از سه نقطه شهر و رو به دریا می باشد . دارای سه تالار بزرگ مخصوص همایش ها ، کنفرانس ها و برگزاری جشن ها و مراسم است .هر تالار با طراحی ویژه و مجهز به سیستم های صوتی و تصویری و رستورانهای مخصوص به خود می باشد. تلویزیون های اتاق ها دارای ۱۶ کانال : ۶ کانال ماهواره ای مجاز ، ۵ کانال شبکه های سراسری ،یک کانال استانی و یک کانال مخصوص نمایش فیلم های سینمایی است. دارای سیستم کامل اطفای حریق و مجهز به کپسولهای سیار اتش نشانی ، اعلام حریق هوشمند و پله فرار اضطراری است.

هتل آپارتمان شماره دوآتیلار (ممتاز) :

ورودی هتل آپارتمان از قسمت جنوب لابی اصلی و مرتبط با هتل شماره یک می باشد. دارای ۱۸ واحد آپارتمانی در سه مدل (یک خوابه – دو خوابه و سه خوابه ) است . دارای رستوران ،چایخانه سنتی ،کافی شاپ ، کافی نت و سالن بیلیارد می باشد .

هر دو هتل دارای پارکینگ اختصاصی و آسانسورهای متعدد می باشند.

 

مطالب مرتبط