سوغات بالی چیست؟

در حال حاظر یکی تورهای محبوب بین گردشگران,تور بالی می باشد.جزیره زیبای اندونزی این روزها مورد توجه گردشگران دنیا قرار گرفته است .با ما در این مقاله همراه باشید تا سوغاتی بالی برای شما معرفی کنیم.

یکی از موارد مهم بین خانواده و دوستان در سفر ,سوغاتی می باشد .سوغاتی هر شهر یا کشور خاص و بستگی به سلیقه افراد دارد که صنایع دستی و بومی برای خرید و یادآور خاطرات سفر انتخاب کنند یا اینکه از جنس های مارک و پوشاک آن منطقه به عنوان سوغاتی خریداری کنند.

ما در این مقاله از سایت گردشگرها قصد داریم سوغاتی های خاص بالی را برای شما معرفی کنیم.از اینگونه میگویم خاص ,زیرا در بازار های بالی همه چیز برای فروش وجود دارد و خرید در بالی هم هیج محدودیتی برای گردشگران ندارد.

 

زیورآلات و اشیای نقره

یکی از سوغاتی های خاص و گران قیمت در بالی زیورآلات و اشیای نقره می باشد. شما می توانید در بالی طلا و نقره‌ی استرلینگ با کیفیت خوبی خریدای کنید و به عزیزانتات سوغاتی بدهید.شما می توانید در فروشگاه های زیورآلات بالی انواع نقره جات دست ساز که با مهره‌های کوچک نقره و سیم‌های نقره تزیین به عنوان سوغاتی بالی بخرید.

 

 

شال ابریشمی و سارونگ

اگر به دنبال شال های بسیار زیبا با رنگ ها و طرح های مختلف و اجناس خوب هستید می توانید در فروشگاه های بالی خریداری کنید.یکی از محصولات خوب بالی شال های ابریشمی می باشد. اما اگر به دنبال سوغاتی خاص تر و محصولات بومی بالی از نظر شال و اینگونه سوغاتی ها هستید می توانید سارونگ‌ را به عنوان سوغاتی خریداری کنید.سارونگ‌ نوعی دامن می باشد که به سبک سنتی در رنگ های مختلف تهیه می شود.

 

 

تندیس‌های چوبی حکاکی شده

یکی از سوغاتی های اصلی بالای هنر های دستی و چوبی حکاکی شده هنرمندان بومی منطقه می باشد.تندیس های بسیار زیبای چوبی که انواع حیوانات و آدم‌ها، وسایل کاربردی منزل مثل انواع قاشق و کفگیر چوبی را می توانید به عنوان یادگاری و سوغاتی از بالی خریداری کنید.

 

 

قهوه

از جمله سوغاتی های معروف بالی ,قهوه می باشد.شما می توانید یکی از بهترین قوه های دنیا از بالی خریداری کنید.قهوه های بالی جز گرانترین قهوه های دنیا و جز با کیفیت ترین قهوه ها می باشند.

 

 

پازل‌های چوبی

اسباب بازی های بسیار زیبا دست ساز با چوب را هم می توانید از بالی به عنوان سوغاتی خریداری کنید.این پازل ها نظر بچه ها و هم بزگترها را به خود جلب می کند.

 

مطالب مرتبط