دیدنی های بالی

جزیره دیدنی بالی در کشور اندونزی می باشد که در حال حاظر توریست های زیادی به خود جذب کرده است.بالی جزیره ای است بین اقیانوس آرام و هند که خود مکانی برای موج سواری گردشگران و خصوصا افرادی که قصد تفریح دریایی دارند می باشد.یکی از مقصد ها بین زوج های برای ماه عسل ,تور بالی می باشد که جذابیت زیادی برای جوان ها دارد.

ما در این مقاله از سایت گردشگرها قصد داریم مکان های دیدنی بالی را بییشتر برای کاربران معرفی کنیم تا اگر قصد سفر دارند ,بتوانند برای خود برنامه ریزی لازم داشته باشند.زیرا زمانی که مکان های دیدنی هر منطقه را بدانید می توانید آمادگی لازم را داشته باشید,مثلا معبد ها را می توانید ببیند و عکاسی داشته باشید یا اینکه در کنار ساحل با تفریحات آبی سرگرم باشید.پس با ما همراه باشید .

سمیناک

اگر قصد دارید به بالی بروید,حتما به شهر سمیناک که در قسمت جنوب غربی بالی می باشد بروید.شهر سمیناک دارای ساحلی بسیار زیبا و تمیز می باشد که تمام توریست ها از این ساحل راضی بودن .همچنان فروشگاه های بزرگ لباس های محلی و لباسهای مد روز در این شهر و همچنین وجود رستوران های بسیار خوب و ویلای های لوکس کنار دریا باعث شده است که این شهر بالی بسیار توریست و گردشگر جذب کند,پس شهر سمیناک بالی را از دست ندهید.

پارک آبی ‏Waterbom Bali

از بهترین پارک های ابی اسیا و همچنین جز سومین پارک های آبی جهان که در سال ۲۰۱۵ شناخته شده است ,پارک آبی ‏Waterbom Bali در بالی است.شما می توانید ساعت های خوبی در این پارک ابی که استاندارد ها و ایمنی لازم را دارد را برای آب بازی و همچنین ‏سره های آبی را تجربه کنید.این پارک آبی در منظره و فضای از درختان سر سبز استوایی طراحی شده است که بهترین حالت و زیبایی ویژه ای دارد.

تانا لات

از مشهور ترین مکان های دیدنی بالی تانا لات می باشد.در تانا لات بالی شما می توانید علاوه بر استفاده از ساحل زیبا که شن های بسیار خاص و خوبی دارد,در غروب ها عکاسی بسیار خوبی داشته باشید.با غروب خورشید در این منطقه می توانید تصاویر خوبی را به یادگار عکاسی کنید.تانا لات که جز تور تفریحی بالی می باشد دارای پارک های فرهنگی و رستوران های بسیار خوبی می باشد.

غواصی و تفریحات زیر آبی

اگر می خواهید تور بالی را تجربه کنید,حتما برای غواصی و تفریحات آبی به صورت ویژه پول کنار بگذارید.شما با تجربه تور یک روزه غواصی و تفریح دریایی ویژه می توانید شگفت انگیز ترین روز خود را رقم بزنید.یکی از تفریحات بسیار خوب و لوکس بالی غواصی می باشد.شما می توانید با انتخاب این تفریح غواصی و ‏اسنورکلینگ در این جزیره تجربه کنید.

اُبِد شهر فرهنگی بالی

اگر به دنبال کارهای هنری و فرهنگی در بالی می باشید می توانید به اُبِد شهر فرهنگی بالی بروید.در این شهر می توانید موزه بزرگ هنر نکا که مجموعه های بزرگی از نقاشی های سنتی زیبا است مشاهده کنید.وجود مغازه های کتاب فروشی و همچنین موسیقی سنتی و رقص همه روزه در این شهر فعال می باشد که یک تجربه خاص دیگر را می توانید در بالی تجربه کنید.

کوه باتور

اگر در سفر به بالی دنبال عکس های خاص و بی نظیر هستید می توانید یک روز صبح را برنامه ریزی داشته باشید و به کوه باتور بروید.این کوه بسیار دراماتیک‌ترین منظره‌های را می توانید شکار کنید.برای رفتن به این کوه و ارتفاع کار بسیار سختی نمی باشد و راه خوبی برای بالا رفتن دارد که می توانید عکاسی خوبی در این منطقه داشته باشید.

معبد ‏Besakih

این معبد در بالی به معبد مادر مشهور می باشد.یکی دیگر از مکان های دیدنی بالی معبد ‏Besakih است.شما می توانید در این معبد زیباترین معبد منطقه که دارای ۸۶ معبد کوچکتر می باشد تماشا کنید.این معبد در فضای واقع شده است که بسیار زیبا است.اطراف این معبد پوشش گیاهی خاص و پوشیده از مزارع برنج دارد که زیبایی خوبی به این معبد ایجاد کرده است.

این معبد برای عبادت همیشه باز است ,اما برای بازدیدگردشگران همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر می باشد.

جنگل میمون اوبود

اگر به بالی سفر کرده اید ,این مکان دیدنی بالی را از دست ندهید.جنگل میمون اوبود بسیار متفاوت و دیدنی می باشد که اکثر توریست ها برای تماشا می روند.جنگل میمون اوبود بالی منطقه حفاظت شده است ,اما برای گردشگران مکانی تفریحی شده است که برای ورود باید بلیط تهیه کنید و از جنگل زیبا سرسبز و میمون ها که ترسی از گردشگران ندارند دیدن کنید.

ساعات کار: از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر‏ ‏ ‏

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. مینا گفت:

    باید ی سفر ب این جزیره دیدنی بریم
    خیلی خووووووووبه