تفریحات جزیره بالی

جزیره بسیار دیدنی و زیبای بالی در کشور اندونزی قرار دارد که جز تورهای پر طرفدار برای گردشگران و همچنین آژانس های گردشگری می باشد.در این مقاله از سایت گردشگرها قصد داریم مکان های تفریحی جزیره بالی را برای شما علاقه مندان به سفر معرفی کنیم ,با ما همراه باشید…

 

 

معبد پورا اولون دانو براتان

یکی از معبد های بسیار زیبای جزیره بالی که متعلق به قرن ۱۷ میلادی می باشد در ارتفاعات سرد مرکز بالی واقع شده است که از زیباترین مجتمع معابد بالی و کشور اندونزی می باشد.از زیبایی های خاص این معبد ,وجود پس زمینه‌ای باشکوه از دریاچه گوانگ براتان در کنار معبد می باشد که بسیار زیبا می باشد.شما می توانید در کنار این معبد و دریاچه قایقی را اجاره بگیرید و بر روی دریاچه پارو بزنید.همچنین در نزدیکی این معبد بسیار زیبا می توانید سری به باغ گیاه شناسی بالی و جنگل‌های زیبای بامبو بزنید .

 

پارک آبی واتر بوم بالی

یکی از تفریحات خانوادگی در بالی پارک آبی واتر بوم این جزیره است.اگر شما بصورت خانوادگی به جزیره بالی سفر کرده اید می توانید هر عضو خانواده با شرایط سن در یکی از بخش های این پارک آبی بازی کنند.این پارک بسیار هیجان انگیز می باشد که با داشتن امکانات و شرایط خوب رفاهی می توانید یک نیم روز بسیار عالی را در این پارک سپری کنید.

 

سواحل کوتا بالی

یکی از سواحل شلوغ بالی می باشد که موج سواری و دست فروش های بسیار زیادی در نزدیکی این ساحل برای فروش محصولات خود می بنید.اگر می خواهید موج سواری تماشا کنید در این ساحل می توانید تماشا کنید و یا همچنین اموزش موج سواری ببیند .

 

دره سیدمن

یکی از دیدنی های بسیار زیبا در بالی ,دره سیدمن می باشد. این دره بسیار زیبا حس بسیار خوبی به ادمی می دهد که انگار ادمی روحیه جدیدی از حس طبیعت میگیرد.در این روستای شما شالیزارهای برنج آبشاری میبنید که سرسبزی آنها رنگ و بوی منطقه را عوض کرده اند .از دیدنی های دیگر در این روستا پیاده روی در مزارع سرسبز قدیمی کاکائو و قهوه و همچنین قایق سواری در رودخانه، خلوت گزینی یوگا و ….

 

 

 

آبشار سکوم پول

در شمال جزیره دیدنی بالی آبشار سکوم پول وجود دارد که جز زیباترین آبشار های بالی است.شالی زارهای برنج و سرسبزی درختان در کنار این آبشار فضای بسیار دیدنی برای گردشگران بوجود اورده است. اگر شما علاقه به کوهنوردی دارید می توانید در ارتفاعات این آبشار کوهنوردی کنید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط