هتل crown باکو

هتل کرون باکو واقع در خیابان قربان عباس اف در سال ۲۰۰۸ بنا شده است.این هتل پنج ستاره باکو با داشتن منظره ی زیبا از دریای خزر و فاصله کمتر از پنج دقیقه بصورت پیاده تا مرکز شهر و فاصله ۲۵ کیلومتری با فرودگاه بین المللی Heydar Aliyev در موقعیت خوبی واقع شده است.

هتل crown باکو دارای ۹۳ اتاق می باشد که اتاق ها مجهز به کتری برقی، مبلمان چوبی تیره و گاوصندوق ,تلفن ,میز لپ تاپ و حمام خصوصی با لوازم ارایشی رایگان و همچنین وای فای رایگان در تمام هتل برای مهمانان تدارک دیده اند.سعی داشته باشید اتاقی را برای خود رزرو کنید که بالکن داشته باشد تا بتوانید از منظره دریای خزر استفاده کنید.

اگر شما برای سفر کاری به باکو رفته اید و در این هتل اقامت دارید ,می توانید با هماهنگی هتل اتاق های مخصوص برای قرار داد های تجاری خود و یا سالن جلسات را رزرو کنید و برنامه های خود را با بالاترین کلاس انجام دهید.

هتل کرون باکو در نزدیکی برج و قصر شاهین شریف و همچنین دسترسی سریع به تالار کریستال باکو دارد که موقعیت مکانی خوب هتل مثال زدنی است.

امکانات تفریحی هتل از جمله استخر سر پوشیده و سونا, ماساژ، مترجم براي ميهمانان خارجي ,سالن بدنسازی و مرکز اسپا از تفریح های این هتل برای مهمانان می باشد.

هتل برای مهمانان همه روزه صبحانه را در ساعت هفت صبح تا ۱۰ صبح تدارک دیده اند که صبحانه بسیار خوبی برای مهمانان پذیرایی می شود.رستوران هتل در بالاترین طبقه هتل قرار دارد.

نظر شما در مورد این هتل پنج ستاره باکو چیست؟