مراکز خرید ایروان

ایروان پایتخت ارمنستان است.این شهر یکی از پرطرفدارین مقاصد گردشگری خارجی در ایران می باشد که سالانه توریست و گردشگران زیادی به خود جذب کرده است.خرید کردن هم یکی از تفریحات خوب و به یاد ماندنی گردشگران می باشد.

ایروان مراکز خرید زیادی ندارد,اما ما برای شما بهترین مراکز خرید این شهر معرفی می کنیم.شما می توانید با یک برنامه ریزی قبل از سفر با تور ایروان,اطلاعاتی از مراکز خرید این شهر داشته باشید,پس با ما همراه باشید.

ورنیساژ ایروان

یکی از بازار های خوب ایروان ورنیساژ ایروان (Vernissage Yerevan) نام دارد.این بازار فضای باز در ایروان است که بین خیابان‌های هانراپتوتیان و خانجیان قرار گرفته است.شما می توانید در آخر هفته ها به این بازار بروید,زیرا تنها آخر هفته‌ها پذیرای خریداران است.در بازار ورنیساژ ایروان می توانید انواع صنایع دستی از جمله هنرهای چوبی، فرش‌های دست‌بافت، جواهرات خریداری کنید.

دالما گاردن

اولین مرکز خرید ایروان ,دالما گاردن (Dalma Garden Mall) نام دارد.این مرکز خرید در نزدیکی تپه زیزرناکابرت قرار دارد.شما می توانید در این مرکز خرید انواع مارک ها و برند ها از جمله لویز، زارا، مارکس اند اسپنسر، تاپ‌شاپ، پول اند بیر خریداری کنید.در این مرکز خرید علاوه بر فروش لباس زنانه، مردانه و بچگانه، جواهرات، لوازم آرایش، وسایل الکترونیکی و غیره می توانید به سینما این مرکز خرید و همچنین سری به رستوران‌های این مرکز نیز بزنید.

مرکز خرید مترونوم

معروف ترین مرکز خرید ایروان مرکز خرید مترونوم (Metronome Shopping Center) نام دارد.این مرکز خرید در خیابان ایساهاکیان قرار دارد.شما می توانید در این مرکز خرید ایروان ساعتی خوبی برای خرید و تفریح بگذرانید.

تشیر استریت شاپینگ گالری

یکی از مرکز خرید های خوب ایروان که در یک سال اخیر جز بهترین مرکز فروش این شهر قرار گرفته است,تشیر استریت شاپینگ گالری (Tashir Street Shopping Gallery) می باشد.این مرکز خرید ایروان ۷۰ مغازه دارد که این مغازه ها بیشتر مرکز خرید تاشیر استریت که دارای بوتیک‌هایی با برندهای معروف است.فروشگاه تشیر استریت شاپینگ گالری در زیر خیابان نورث اونیو (North Avenue) قرار دارد.قابل توجه خریدارن باشد اجناس این مرکز خرید نسبت به سایر مراکز خرید ایروان گران تر می باشد.

ساعت کار این مکان: از ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰.

ایروان مال

بازار سرپوشیده ایروان مال واقع در خیابان Arshakunyats می باشد که اولین هایپرمارکت کارفور (Carrefour) ارمنستان در این مرکز افتتاح شده است. شما می توانید علاوه بر خرید در این مرکز می توانید به یکی از ۵ سینمای این مرکز خرید بروید و همچنین می توانید مرکز بازی کودکان این بازار هم سر بزنید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. خانی گفت:

    سلام:

    ممنون از اطلاعات مفیدی که قرار دادید. من سفر بعدی قصد داشتم برم ایروان و اطلاعات شما خیلی بهم کمک خواهد کرد.