معرفی مناطق مختلف آنتالیا

میدانید که شهر آنتالیا در ترکیه یکی از شهرهای مهم و توریستی این کشور است که بیشتر به عنوان مرکز تفریحی و گردشگری ترکیه شناخته شده است.آنتالیا خیابان های بسیار تمیز و همچنین کوچه های کم عرض و پیچ در پیچی دارد که قدم زدن در آنها نشاط خوبی به ادمی می دهد.

آب و هوای شهر آنتالیا این چنین می باشد که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی و همچنین میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ و در در زمستان بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد.

 

یکی از شهرهای بسیار زیبا که در ۴۰ کیلومتری انتالیا قرار دارد ,کمر می باشد.نام این شهر برگرفته از دیوار بلندی که برای جلوگیری از ورود سیل به داخل روستا ساخته شده است.این شهر زیبا ترکیه به روز می باشد و بیشتر به عنوان جذب گردشگر و صنعت توریست ساخته شده است.

شهر کمر با داشتن ساحل بسیار زیبا و هتل های بسیار لوکس و همچنین رستوراه ها ، کافه ها و بازار ها و همچنین ورزش های آبی که طرفدارهای بسیار زیادی دارد از جمله قایقرانی و دریانوردی در ساحلی بکر و دیدنی این شهر .

 

یکی دیگر از مناطق های دیدنی در ۳۶ کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده است که نام این منطقه بلک می باشد.این شهر زیبا دارای ساحل مجلل و زمین گلف و همچنین جنگل های کاج وساحل ماسه ای که باعث شده صنعت توریست در این منطقه هم بوجود بیاید که در امد خوبی برای مردم این شهر دارد.در شهر بلک هتل های بسیار لوکسی وجود دارد که برای اقامت در این شهر مشکلی وجود ندارد.

وجود جاذبه های فراوان در شهر بلک و همچنین وجود گونه های گیاهی خاص و بیش از ۱۰۰ گونه پرنده در این شهر خود بسیار دیدنی و جذاب می باشد.

 

 

از منطقه های بسیار پیشرفته و دیدنی که گردشگرانی که قصد سفر به آنتالیا دارند برای استراحت باید این گزینه را انتخاب کنند,لارا می باشد.لارا در ۶ کیلومتری آنتالیا قرار دارد که دارای امکاناتی جدید در سواحل برای گردشگران فراهم کرده اند. سواحلی شنی و سنگریزه ای و امواجی ملایم و نرم دارد که برای ارامش گرفتن بسیار عالی است.یکی از بزرگترین مکان های تفریحی آنتالیا ساحل لارا می باشد که می توانید یک روز خوب را در این مکان تجربه کنید.

 

 

از جدید ترین منطقه های در حال ساخت و پیشرفته آنتالیا به نام کپز می باشد.این منطقه در حال حاظر برای جذب گردشگر در حال آماده سازی می باشد که اگر قصد سرمایه گذاری در بخش مسکن دارید می توانید سرمایه گذاری مطمئنی در این منطقه داشته باشید.

 

مطالب مرتبط