فریت بار چیست؟

افرادی که قصد دارند برای تحصیل در خارج از کشور و یا اقامت و مهاجرت به خارج کشور بروند و می خواهند همراه خود وسایل مورد نیاز ضروری که حجم زیادی هم دارد به همراه خود ببرند, حال برای این کار باید چه عملی انجام بدهند.اما میدانید که حمل بار بیش از حد مجاز در پرواز هزینه دارد.حال به این حمل بار اضافه که قصد بردن دارید این کار را اصطلاحا فریت (freight) نام دارد.

با مثال ساده تری برای شما فریت بار را توضیح دهیم,اگر خانواده ای که قصد دارند برای ادامه تحصیل فرزندشون اساسیه اولیه منزل را به خارج از کشور بفرستند ,باید بارها فریت شوند.به طور عامیانه یعنی جابه جایی و حمل بار به شهرستان را چگونه انجام می دهند.حال شما قصد دارید بار را به خارج از کشور با کمک شرکت های هواپیمایی این کار را انجام دهید.

شما برای فریت بار باید به شرکت هواپیمایی مورد نظر مراجعه کنید و بعد از تحویل بار و بسته بندی آن طی مدت یک الی دو هفته در کشور مورد نظر به دست شما می رسد.به یاد داشته باشید وزن فریت بار هم بیش از حد مجاز نباید باشد.

دقت داشته باشید از شرکت های معتبر و همان شرکت که بلیط برای خود رزرو کرده اید فریت بار را هم انجام بدهید,نکته مهم دیگر این می باشد تا جایی که امکان دارد از پرواز های مستقیم به مقصد استفاده کنید. یعنی به این صورت که اگر مقصد شما منچستر انگلستان می باشد ,اما پرواز شما لندن می رود و بار شما حداقل یک روز در انبار فرودگاه و هزینه اضافه تر به دست شما در منچستر می رسد پس سعی کنید پرواز های مستقیم را پیدا کنید.

مطالب مرتبط