خانه / بلیط هواپیما - قیمت بلیت / هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج

یکی از شرکت های هواپیمایی موفق ایرانی که از سال ۸۹ تا کنون پرواز های موفقی در لیست خود دارد، هواپیمایی معراج است. این شرکت که کار خود را با پروازهای داخلی شروع کرد هم اکنون کار انتقال مسافر در بین بسیاری از خطوط داخلی را بر عهده دارد.

Navgan 1

از ویژگی های شاخص این هواپیمایی دارا بودن ناوگان های معتبر با سن کم است. از طرفی این شرکت برای جلب اعتماد مشتریان، از کادر فنی آزموده و مجرب و البته جوان بهره می برد.

به منظور رعایت ایمنی پروازها معراج به طور مستمر اقدام به دوره های آموزشی فنی و امنیتی برای کادر خود می نماید بنابراین آموزش های این کادر به روز می باشد. علاوه بر مسیر های داخلی هواپیمایی معراج دارای پروازهای خارجی و بین المللی نیز می باشد.

 

_DSC6477_New

پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

مسافرین مقصد های، کیش، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمانشاه می توانند از خطوط  هواپیمایی معراج به صورت داخلی استفاده نمایند.

پروازهای خارجی هواپیمایی معراج

همانطور که گفته شد این شرکت در مسیر بین الملل نیز فعال است بنابراین می توان از جمله کشورهایی که این هواپیمایی پشتیبانی می کند را به صورت کشورهای ترکیه ,مالزی ,عراق , کویت و امارات نام برد.

photo

ناوگان های هواپیمایی معراج

معراج برای پروازهای خود از ناوگان های امن استفاده می کند. از جمله هواپیماهای این ایرلاین می توان به دو فروند از آخرین سری ایرباس ۶۰۰-A300 ، سه فروند ایرباس مدرن A320 و يك فروند ايرباس مدرن A321 اشاره کرد.

 

 

امتیاز شما
[Total: 6 Average: 3.2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.