هواپیمایی معراج

یکی از شرکت های هواپیمایی موفق ایرانی که از سال ۸۹ تا کنون پرواز های موفقی در لیست خود دارد، هواپیمایی معراج است. این شرکت که کار خود را با پروازهای داخلی شروع کرد هم اکنون کار انتقال مسافر در بین بسیاری از خطوط داخلی را بر عهده دارد.

از ویژگی های شاخص این هواپیمایی دارا بودن ناوگان های معتبر با سن کم است. از طرفی این شرکت برای جلب اعتماد مشتریان، از کادر فنی آزموده و مجرب و البته جوان بهره می برد.

به منظور رعایت ایمنی پروازها معراج به طور مستمر اقدام به دوره های آموزشی فنی و امنیتی برای کادر خود می نماید بنابراین آموزش های این کادر به روز می باشد. علاوه بر مسیر های داخلی هواپیمایی معراج دارای پروازهای خارجی و بین المللی نیز می باشد.

 

پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

مسافرین مقصد های، کیش، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمانشاه می توانند از خطوط  هواپیمایی معراج به صورت داخلی استفاده نمایند.

پروازهای خارجی هواپیمایی معراج

همانطور که گفته شد این شرکت در مسیر بین الملل نیز فعال است بنابراین می توان از جمله کشورهایی که این هواپیمایی پشتیبانی می کند را به صورت کشورهای ترکیه ,مالزی ,عراق , کویت و امارات نام برد.

ناوگان های هواپیمایی معراج

معراج برای پروازهای خود از ناوگان های امن استفاده می کند. از جمله هواپیماهای این ایرلاین می توان به دو فروند از آخرین سری ایرباس ۶۰۰-A300 ، سه فروند ایرباس مدرن A320 و يك فروند ايرباس مدرن A321 اشاره کرد.

 

 

مطالب مرتبط