پرواز فلای دبی – تاریخ و زمان بلیط هواپیما فلای دبی

شرکت هواپیمایی فلای دبی یکی از ارائه دهنده های جدید منطقه خلیج فارس است که دارای پرواز های زیاد به ۶۷ فرودگاه مرکزی جهان که توانسته محبوبیت زیادی در ایران پیدا کند.فلای دبی توانسته با رقابت بین شرکت های دیگر و خصوصیت ارزان بودن قیمت بلیط این شرکت هواپیمایی در بازار پیدا کرده است.

این شرکت هواپیمایی که در سال ۲۰۰۸ در دبی با ۳۳ هواپیمای بوئینگ در حال خدمات به مسافرین می باشند که اخیرا فعالیت خود را در ایران آغاز نموده است.

جزئیات پرواز فلای دبی از لار به دبی و بر عکس:

برای صدور بلیط دبی لار از شرکت هواپیمایی فلای دبی می باشد فقط که شرایط آن اگر برای تغییر زمان یا ساعت ۲۴ ساعت قبل از پرواز باشد هزینه ای از شما کسر نمی گردد ولی اگر برای تغییر زمان یا ساعت پرواز کمتر از ۲۴ ساعت قبل از پرواز باشد شما باید جریمه ۱۰۰ دلار میشوید,بار رایکان هم ۲۰کیاو و اضافه کیلویی بیست هزار تومان می باشد.پرواز های شرکت هواپیمایی فلای دبی  روز هاي شنبه –سه شنبه و پنج شنبه در مسير دبي –لارستان- دبي انجام میگیرد.

 

با شروع کار دفتر هواپمایی فلای دبی در تهران که در روزهای  یکشنبه، سه شنبه و جمعه در مسیر تهران-دبی و در روزهای شنبه، دوشنبه و پنج شنبه در مسیر دبی-تهران بلیط خود را با خط هوایی fly dubai تهیه نمایید.(هواپبمای  بوئینگ ۷۳۷ می باشد).

Fly Dubai از بندر عباس  در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته در مسیر بندرعباس دبی و بالعکس انجام خواهد شد ، تایپ این پروازها بوئینگ ۷۳۷ بوده و ظرفیت پذیرش ۱۳۰ مسافر را دارد.

پرواز فلای دبی از شهر لارستان در استان فارس از فرودگاه بين المللي آيت الله آيت اللهي لارستان به شرح زير است: روزانه يك پروازدر مسير دبي –روزانه يك پرواز در مسير شارجه – دو شنبه ، قطر – سه شنبه و جمعه، كويت – دوشنبه، سه شنبه و جمعه ،تهران.

شرکت هواپیمایی فلای دبی هفته‌ای سه پرواز در مسیر اهواز به دبی و بالعکس را انجام می دهد .

مطالب مرتبط