تفاوت بلیط هواپیما jaw با بلیط دو سره

 

بلیط دو سره یا Open Jaw به این معنا می باشد که شما می توانید با خرید این مدل بلیط به دو مقصد سفر کنید.اگر بخواهیم برای شما بیشتر شرح بدهیم باید گفت پرواز کامباز یا (Open Jaw) به بلیطی گفته می شود که مسافر می‌تواند به وسیله آن از شهر خود به مقصد اول پرواز کرده و از مقصد دوم به شهر مبدا بازگردد.

اکثر این بلیط ها برای افرادی می باشد که همیشه در حال مسافرت هستند و کارهای تجاری و خرید را می خواهند انجام بدهند.از مزیت های خرید بلیط های Open Jaw این می باشد که در کل هزینه کمتری پرداخت می کنید و یک صرفه جویی می شود و هم امکان سفر به مقصدهای مختلف بسیار آسان‌تر می‌شود.

 

اما بلیط های Open Jaw در مجموعه در سه ردیف برای فروش وجود دارد که هر یک قابلیت های خاصی دارد از جمله:

 

۱- بلیط Open Jaw معمولی

شما با تهیه این مدل بلیط می توانید علاوه با خرید یک بلیط می توانید فرصتی برای بازدید از شهر دوم داشته باشید اینگونه که :مسافر از شهری به شهر دیگر سفر می‌رسد و در مسیر برگشت به فرودگاهی متفاوت در مقصد مراجعه می‌کند اگر بخواهیم بصورت شهر هم مثال بزنیم اینگونه که پرواز از فرودگاه نیویورک به فورت مایرز فلوریدا، فرودگاه بین‌المللی ساوثوست فلوریدا به بوستون بروید.

 

۲- بلیط Open Jaw با مقصد متغیر

این بلیط بیشتر مناسب تور اروپا می باشد که شما می توانید اینگونه از مزیت بلیط استفاده کنید که از شهر الف به شهر ب پرواز کرده و در مسیر برگشت از شهر ج به شهر الف باز گردید.اگر می خواهید تور تابستانه اروپا بروید ,این بلیط بسیار مناسب می باشد و شما می توانید به جشنواره های اروپایی با کمترین هزینه بلیط پرواز بروید.

 

۳– بلیط Open Jaw دوگانه

تفاوت بلیط Open Jaw دوگانه با دو بلیط دیگر کمی متفاوت است که باید قبل از خرید با دفاتر فروش بلیط هواپیمایی هماهنگی داشته باشید .زیرا این بلیط با این شرایط می باشد که دو مبدا و دو مقصد متفاوت انتخاب می‌شود, به این صورت که پرواز از شیکاگو به دالاس و ادامه سفر از هیوستون به میامی صورت میگیرید.

 

 

 

بصورت ساده تر اگر بخواهیم تفاوت را شرح بدهیم باید گفت :شرکت هوایی مسافر را از مبدا الف به مقصد ب انتقال می‌دهد و عزیمت از شهر ب به شهر ج (برای بازگشت به شهر الف) به عهده خود مسافر می باشد که اگر کمی تجربه داشته باشید می توانید با هزینه بسیار کمتر یک مسافرت با خرید یک بلیط چند نقطه را ارزان تر برای تفریح بروید.

مطالب مرتبط