معرفی وب سایت تراول باما

سایت های مسافرتی تراول باما شامل چند سایت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد. این گروه ارائه دهنده تمامی خدمات مسافرتی بطور کاملا آنلاین است و به تازگی اعلام همکاری با تمامی آژانس های مسافرتی کشور را از طریق راههای زیر کرده است.

ا) Travel API ارائه وب سرویس API به آژانس های همکار برای ایجاد وب سایت های رزرواسیون
۲) White Label وایت لیبل . از این طریق آژانس های همکار می توانند بدون هزینه صاحب یک وب سایت رزرواسیون مشابه شوند و از فروش آنلاین به مشتریان خود سود کسب کنند.

گروه تراول باما متشکل از تیمی از متخصصین ایرانی و خارجی است که سالها تجربه در صنعت وب و گردشگری را برای ایجاد تراول با ما به کار برده اند. تراول باما بهترین تجربه رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل را همراه با رقابتی ترین قیمتها به کاربران ارائه می دهد.

● خدمات ما

شما می توانید در هر ساعتی و از هر کجایی که باشید بلیط هواپیما یا محل اقامت سفرتان را از بیش از ۱۰۰ هزار هتل و هتل آپارتمان در سر تا سر دنیا انتخاب کنید و کلیه مراحل رزرواسیون  را با پرداخت آنلاین کامل کنید.
بلیط یا واچر و مدرک رزرواسیون آنی پس از اتمام مرحله پرداخت به ایمیل شما ارسال می شود. هر جای دنیا که باشد از دبی و استانبول گرفته تا پاریس، رم، لندن، بانکوک، پکن و غیره و برای هر سلیقه از هتل های کوچک و ارزان تا هتل های مجلل و پنج ستاره این سایت می تواند جوابگوی سلیقه شما باشد.
قابل توجه است که پس از اتمام خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل خارجی و داخلی نام مسافر در سیستم رزرواسیون ایرلاین یا هتل  نیز ثبت شده و قابل پی گیری توسط مسافر می باشد. اگر چهاین کار لازم نیست ولی می توانید برای اعتماد بیش تر قبل از تاریخ سفرتان رزرواسیون را از سوی هتل یا ایرلاین تایید کنید.

● اهداف گروه

هدف ما از ایجاد این سایت ارائه بروزترین و آسان ترین امکان برنامه ریزی برای مسافرین فارسی زبان بود. ما می کوشیم تا خدمات ما در بالا بردنکیفیت  سفر ولی پایین آوردن هزینه آن سهم بسزایی داشته باشد.

مطالب مرتبط