هواپیمایی اترک

طبق سیاست های کلان کشوری، از دهه ۸۰ به بعد شرکت های هواپیمایی داخلی بسیاری اقدام به فعالیت کردند که بسیاری از آن ها توانسته اند با توسعه فعالیت های خود در سطح بین الملل موفقیت های زیادی کسب کنند.

یکی از شرکت های هواپیمایی داخلی که تا کنون شهرت خوبی پیدا کرده است هواپیمایی اترک است که از سال ۱۳۹۱ فعالیت های خود را به طور خصوصی آغاز کرده است. اولویت اول این شرکت هواپیمایی امنیت مسافران است بنابراین طبق اصول و قواعد اقدام به جذب نیروهای فنی خبره نموده و از خلبانان چیره دست بهره می برد. این هواپیمایی طبق چشم انداز های چند ساله ی خود از ابتدا کار خود را ابا ایرباس A320 آغاز کرد و بعد از اینکه پروازهای این هواپیما توسط کادر فنی تایید شد اقدام به خریداری ۴ فروند ایرباس دیگر نمود و ناوگان خود را تکمیل کرد.

مسیرهای پروازی هواپیمایی اترک به صورت زیر می باشد:

تهران – مشهد – تهران

تهران – بجنورد – تهران

تهران – بوشهر – تهران

مشهد – اهواز – مشهد

مشهد – کرمانشاه – مشهد

مشهد – اصفهان – مشهد

مشهد – آبادان – مشهد

مشهد – کیش – مشهد

مشهد – تبریز – مشهد

تهران – قشم – تهران

مشهد – قشم – مشهد

اصفهان – قشم -اصفهان

ناوگان های اترک

ناوگان های هوایی اترک شامل ایرباس های ۳۲۰ است که شامل مدل های مختلف می شود. به طور کلی خانواده ایرباس ۳۲۰ به صورت ایرباس ۳۱۸ ، ۳۱۹ ، ۳۲۰ و ۳۲۱ شناخته شده است. این هواپیما ها در سراسر دنیا پذیرفته شده اند و از امنیت عالی برخوردارند و طراحی شیک دارند. شما در ناوگان اترک تنها ایرباس را مشاهده می کنید

موقعیت صندلی های این ناوگان ها به صورت زیر می باشد:

 

مطالب مرتبط