هتل اوراسیا تفلیس گرجستان

اگر قصد سفر به گرجستان دارید و می خواهید یک اقامت خوب و ارزانی در تور مناسب داشته باشید,می توانید هتل اوراسیا تفلیس را رزرو کنید.هزینه اقامت و رزرو این هتل در گرجستان نسبت به هتل های لوکس دیگر ذر تفلیس بسیار ارزان تر می باشد.موقعیت این هتل نسبت به هتل هایی که در لیست تور گرجستان می باشند هم مناسب می باشد.

هتل سه ستاره اوراسیا تفلیس تا مترو کمتر از ۲۰۰ متر فاصله دارد و همچنین تا دهکده المپیک پیاده ۵ دقیقه فاصله و تا میدان اروپا (تفلیس قدیمی)فاصله با ماشین حدود ۱۵ دقیقه و تا فرودگاه هم ۴ کیلومتر فاصله دارد.

اتاق های هتل اوراسیا تفلیس در درجه هتل های سه ستاره است که مجهز به تلویزیون صفحه تخت، سرویس بهداشتی اختصاصی مجهز به دوش و سشوار,گاو صندوق و میز کار و همچنین در تمام اتاق ها وای فای رایگان وجود دارد.

وجود پارکینگ رایگان برای مهمانان هتل و همچنین میز پاسخگویی ۲۴ ساعته کارکنان هتل هم مثال زدنی است.همچنین خدماتی از جمله اتوکشی و کارکنانی خوب که مسلط به زبان انگلیسی و روسی می باشند از جمله خدمات دیگر هتل برای مهمانان می باشد.

ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع و همچنین هتل اوراسیا از جاده اصلی فاصله دارد و از ارامش و همچنین شلوغی خیابان در امان هستید.

هتل اوراسیا تفلیس تا بهترین رستوران ها و کافه بارها بصورت پیاده ده دقیقه فاصله دارد.اما اگر می خواهید با تاکسی به مرکز شهر بروید حدود ده دلار کرایه شما می باشد.

نظر شما در مورد اقامت در هتل اوراسیا نسبت به قیمت پایین هتل چیست؟

مطالب مرتبط