هتل کلمبی تفلیس

یکی از هتل های خوب تفلیس گرجستان,هتل کلمبی می باشد.این هتل چهار ستاره از فرودگاه حدودا ۲۳ کیلومتر از تئاتر روستاولی ۴٫۸ کیلومتر و از میدان آزادی ۵٫۶ کیلومتر و همچنین از خانه اپرا ۴٫۵ کیلومتر فاصله دارد.

هتل کلمبی تفلیس ۱۵۱ اتاق دارد که امکاناتی از قبیل: تراس – رستوران – بار –wifi رایگان در تمامی فضاهای هتل – پارکینگ خصوصی رایگان ( با رزرو قبلی ) – پذیرش ۲۴ ساعته – خدمات ارزی – میز گردشگری – انبارداری چمدانها – خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتو – خانه داری روزانه – امکانات برگزاری ملاقاتها – خدمات فکس و کپی – شاتل فرودگاه ( با پرداخت هزینه ) – آرایشگاه – صندوق امانات – اتاقهای مخصوص خانواده – سیستم گرمایشی – ممنوعیت کشیدن سیگار در تمامی فضاهای هتل – سیستم تهویه مطبوع – محل مخصوص سیگار کشیدن – مکان عمومی تماشای تلویزیون – فروشگاه سوغات – ممنوعیت همراه داشتن حیوانات خانگی دارد که برای مهمانان خود فراهم کرده اند تا اقامت خوبی در این هتل داشته باشند.

اتاق های هتل کلمبی تفلیس دارای بالکن می باشد که چشم انداز به شهر دارد که فضای خوبی خصوصا در عصرها دارد.رستوران هتل کلمبی هم دارای غذاهای لذیذ و خوبی می باشد که شما می توانید از آن بهره ببرید.

اما اگر بخواهیم صادقانه برای شما معرفی کنیم هتل کلمبی تفلیس را باید گفت معایب این هتل , نداشتن اقامتگاهی برای کودکان می باشد که پیش بینی نشده است و همچنین دیگر معایب این هتل نداشتن فضایی برای تخت اضافی نیز در اتاقها می باشد.

آدرس هتل کلمبی: خیابان لووی ۲ ، میدان زووانیا ، شهر تفلیس ، گرجستان

اکثر مسافرانی که این هتل را رزرو کرده اند از ده به این هتل نمره ۸ داده اند,ما هم از شما که قبل این هتل را رزرو کرده اید می خواهیم نظر خود را برای دیگر کاربران بازگو کنید تا از نظر شما استفاده شود.

مطالب مرتبط