هتل بیلتمور تفلیس

هتل پنج ستاره بیلتمور تفلیس یکی از هتل های مجلل و شیک کشور گرجستان می باشد که در شهر تفلیس واقع شده است.این هتل تفلیس به ایستگاه مترو و مکان های دیدنی شهر بسیار نزدیک می باشد و در موقعیت مکانی خوبی واقع شده است.

 

هتل بیلتمور تفلیس واقع در خیابان روستاولی می باشد که دارای دو ورودی به ساختمان هتل و همچنین پرسنل هتل خوش برخورد که برای ورود و پذیرش شما همیشه آمادگی دارند.برای رزرو هتل در تفلیس می توانید اقدام کنید,از خصوصیات اصلی این هتل مناسب برای زوج های جوان می باشد .

 

سرویس دهی خوب هتل هم مثال زدنی می باشد که تنوع صبحانه و تمیز بودن اتاق ها و همچنین مناسب بودن تخت خواب ها را می توان نام برد که برای اقامت می توانید روزهای خوبی در این هتل تفلیس با آرامش کامل استراحت کنید.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی تفلیس ۱۸ کیلومتر و تا میدان آزادی ۲ کیلومتر تا هتل بیلتمور فاصله دارد. کارکنان هتل مسلط به زبان های روسی ، گرجی و انگلیسی می باشند.

امکانات اتاق ها بسیار خوب می باشد اعم از وای فای رایگان , تهویه مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت,ملافه ، حمام مجلل ، حوله حمام و دمپایی و صندلی برای استراحت.

وجود دو رستوران در هتل هم مثال زدنی می باشد که انواع غذاهای بین المللی را روزانه طبخ می کنند و برای پذیرایی از مهمانان هتل آماده پذیرایی می باشند.

یکی از ویژگی های هتل بیلتمور تفلیس این می باشد که اتاق های نمای بسیار زیبایی با وجود پنجره شیشه ای بزرگ دارند که با نمای شهر و رودخانه بسیار زیبا می باشد.

 

امکانات هتل بیلتمور تفلیس

• ترانسفر فرودگاهی
• اینترنت رایگان
• پارکینگ رایگان
• اتوشوئی و خشکشوئی
• اجاره ماشین

 

 

مطالب مرتبط