هتل جهانگردی بم

اگر قصد سفر به بم دارید, بدانید شهر بم فرودگاه ندارد و باید با ماشین به این شهر زیبا در استان کرمان سفر کنید.شما می توانید بعد از مسافت نمودن راه برای استراحت  به یک هتل در بلوار امام خمینی، میدان ۱۷ شهریور، جنب فرمانداری می باشد که می توانید برای اقامت و رزرو بصورت شبانه روزی اقدام کنید.

هتل دو ستاره جهانگردی بم در سال ۹۳ بازسازی شده است و در مرکز شهر بم واقع شده که به راحتی شما می توانید به مراکز خدماتی و فروشگاهی این شهر دسترسی داشته باشید.

هتل جهانگردی بم دارای ۱۷ باب اتاق و سوئیت می باشد که اتاق ها مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش , یخچال ,کمد لباس ,حمام , مبلمان , اینترنت در اتاق بصورت رایگان, تلویزیون در اتاق , سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در اتاق و …

امکانات و خدمات هتل جهانگردی بم

پارکینگ این هتل رایگان و غیر مسقف با ظرفیت ۲۰ خودرو است ,علاوه بر این این هتل دو ستاره بم پذيرش ۲۴ ساعته , خدمات اینترنتی , کارکنان هتل مسلط به زبان انگليسی می باشند.

هتل جهانگردی بم دارای دو رستوران می باشد که سالن صبحانه خوری هتل طبقه همکف  از ساعت ۷:۳۰ الی ۹:۳۰ می توانید برای سرو صبحانه استفاده کنید و همچنین رستوران اصلی هتل در طبقه همکف با ظرفیت ۲۵۰ نفر در ساعات ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۳۰ برای ناهار و همچنین در ساعات ۱۹:۳۰ الی ۲۲:۰۰ برای شام اماده پذیرایی می باشد.

۱ دیدگاه

  1. پوکه گفت:

    ممنون از معرفی خوبتون .