هتل لوکس و استثنایی نیکو بالی

هتل پنج ستاره ریزورت نیکو بالی یکی رویایی ترین هتل ها می باشد که از همه لحاظ لوکس و بی نظیر می باشد .این هتل در منطقه اب معدنی نیکو بالی واقع می باشد و چشم انداز بی نظیر هتل که به دلیل ساخت هتل در بالای پرتگاهی که به اندازه ۴۰ متر می باشد ,رو به اقیانوس هند می باشد و هر مهمانی که در هتل نیکو بالی اقامت می کند از تمام امکانات رویایی این هتل راضی می باشند.

مسافت و فاصله هتل با فرودگاه بین المللی Ngurah Rai تقریبا ۲۵ دقیقه می باشد و با مرکز خرید بزرگ بالی هم حدود ۵ دقیقه فاصله دارد که تقریبا موقعیت هتل مناسب می باشد .

اتاق های هتل ریزورت نیکو بالی بزرگ و به اندازه ۴۲ متر می باشد که با تمام امکانات مجهز و لوکس مانند تلویزیون و ماهواره، چای/قهوه ساز، سشوار، یخچال، گاوصندوق امانات، وان حمام و همچنین بالکن اختصاصی برای هر اتاق که چشم اندازه دریا دارد و برای هر نفر که قصد اقامت در این هتل دارند بسیار مناسب می باشد از لحاظ احساس آسایش و رفاه.

امکانات تفریحی و سرگرمی هتل هم زیاد و مناسب می باشد ,استخر های هتل برای شنا هم مخصوص بزرگسالان و هم استخر مخصوص کودکان و سالن بدنسازی مجهز هتل و در فاصله ۵ دقیقه از هتل نیکو بالی هم زمین گلف ۱۸ هدفی معروف می باشد .

رستوران های این هتل با چشم انداز به دریا که دارای انواع غذاهای بین المللی و غذاهای دریایی می باشد و از بهترین و خوشمزه ترین نوشیدنی های طبیعی برای شما آماده پذیرایی دارند که شما با وجود ظرفیت بالای رستوران می توانید در آنجا غذا میل کنید,اما یکی از رستوران های این هتل به نام La Terazza  فقط در شب ها برای پذیرایی باز می باشد و دارای غذاهای ایتالیایی می باشد.

مطالب مرتبط