هتل وایت رز کوتا ریزورت بالی

هتل چهار ستاره هتل وایت رز بالی در موقیعت مکانی بسیار خوبی واقع شده است که شما می توانید برای رزرو این هتل اقدام کنید.هتل وایت رز کوتا ریزورت بالی با امکانات عالی رفاهی و سرگرمی برای مهمانان هتل توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

اتاق های این هتل چهار ستاره بالی بسیار مرتب و شیک می باشد که می توانید به راحتی و خیال آسوده استراحت کنید.هتل وایت رز بالی تا ساحل ۹ دقیقه فاصله دارد و از هتل تا ساحل کوتا، پیاده ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

این هتل در منطقه ای واقع شده است که خیابان های خوب و پر جنب و جوش بالی می باشد.یعنی هتل در منطقه کور نمی باشد,شما می توانید شب ها هم برای چرخ زدن در بازار و خیابان به راحتی بروید.

هتل وایت رز بالی تا فرودگاه بین المللی Ngurah Rai 10 دقیقه با ماشین می باشد و برای تحویل اتاق ها از طرف شما ساعت ۱۲ و همچنین تحویل دادن اتاق از سوی هتل به شما در هر روز ساعت ۱۴ برای رزرو می باشد.

امکانات رفاهی و تفریحی هتل وایت رز بالی برای مهمانان از جمله استخر روباز و کافی شاپ در کنار استخر و همچنین ماساژ التیام بخش آبگرم برای شما تدارک دیده اند.

همچنین هتل وایت رز بالی مجموعه رستورانی دارد که انواع غذاهای دریایی گریل شده و محلی ۲۴ ساعته برای مهمانان هتل آماده می باشد.قیمت غذاهای این هتل نسبت به رستوران دیگر بسیار پایین تر می باشد.

مطالب مرتبط