مکان های دیدنی رایگان در تفلیس

از جمله مکان های محبوب و ارزان قیمت برای تفریح می توان تفلیس,پایتخت گرجستان معرفی کرد که این روزها ایرانی های زیادی برای گردش و تفریح انتخاب می کنند.در سال های اخیر تور تفلیس مورد استقبال اروپایی ها هم قرار گرفته است که توریست های زیادی در این شهر می توانید ببینید که در آنجا اوقات خوشی را سپری می کنند.

تور تفلیس کمی ارزان تر از تورهای دیگر برای ما ایرانی ها می باشد که ما در این مطلب از سایت گردشگرها قصد داریم مکان های تفریحی رایگان را برای شما معرفی کنیم.به این صورت که شما تور ارزان تفلیس را انتخاب کرده اید و می توانید تا اخر هم با قیمت خوب آن را به خوشی سپری کنید و از مکان های رایگان تفلیس بازدید کنید.

 

تفلیس شهری بسیار زیبا با آثار تاریخی و همچنین سوغاتی های فراوان که در محل تلاقی آسیا و اروپا قرار دارد.تفلیس ترکیبی از سنت هر دو قاره می باشد  که با معماری، آشپزی، سنت‌ها و سبک زندگی مختلفی در این شهر آشنا می شوید.

 

بازدید از خانه نویسندگان

خانه ای که متغلق به دیدیو ساراجیشویلی دکتر فلسفه و شیمی که توسط معماران آلمانی در سال ۱۹۰۵ را می توانید رایگان بازدید کنید.این عمارت در گذشته محلی برای ملاقات نویسنده‌ها و هنرمندان بوده است که هم اکنون هم این عمارت زیبا برای رفت‌وآمد اهل هنر و ادب می باشد.زیبایی و همچنین کاشی کاری این عمارت دیدنی می باشد.

 

 

بازدید از تندیس مادر گرجستان

تندیسی بسیار زیبا که نشانه ای از نماد گرجستانی ها می باشد را می توانید ببینید و عکاسی خوبی با آن داشته باشید.تندیسی به ارتفاع ۲۰ متر که از مادری می باشد که یک کاسه و شمشیر بدست را می توانید ببینید.در واقع می توان گفت با این موضوع درست شده است که کاسه برای استقبال از مهمانان و با شمشیر برای دفاع از از کشور در برابر دشمنان است.

 

بازدید از برج ساعت دست‌ساز

برج ساعتی بسیار زیبا که برای هر ساعت فرشته ای کوچک زنگ می زند ,شبیه به کارتون های قدیمی که ساعت های اینگونه داشتند.هر روز ساعت ۱۲ ظهر و هفت عصر، نمایشی عروسکی به نام سیرک زندگی در این مکان اجرا می شود.

 

 

بازدید از چاپخانه‌ای خاص

مکانی واقعا خاص که برای بازدید آن حتما وقت بزارید.این چاپخانه درست ۱۷ متر زیر زمین و در یک چاه در سال های ۱۹۰۳ تا ۱۹۰۶ساخته شده است برای چاب اعلامیه جوان های انقلابی که به سه زبان های ۱۹۰۳ تا ۱۹۰۶ش گرجستانی، ارمنی و روسی چاپ می‌کردند.

 

 

پارک ریکه

از جمله پارک های بسیار زیبا در محله های قدیمی تفلیس می توان پارک ریکه را برای شما معرفی کنیم.این پارک از جدیدترین جاهای تفریحی و جاهای دیدنی تفلیس می باشد.

 

تورهای پیاده‌روی رایگان تفلیس

اگر تایمی خالی در تور تفلیس دارید ,حتما در تور پیاده روی تفلیس شرکت کنید.این تور هر روز ظهر و ساعت پنج بعدازظهر از میدان آزادی تفلیس شروع می شود و تعطیلی هم ندارد,حتی در روز های تعطیل.در این تور شما می توانید با افراد زیادی با فکر ها و مذاهب مختلفی آشنا شوید.

مطالب مرتبط